Agnieszka Radwańska zdradziła, do jakiej piosenki zatańczyła pierwszy taniec na weselu. Dwa lata temu nucił ją każdy

Agnieszka Radwańska coraz śmielej radzi sobie nie tylko na parkiecie, ale także w wywiadach. Tenisistka zdradziła ciekawy szczegół ze swojego wesela.

Udział Agnieszki Radwańskiej w "Tańcu z gwiazdami" był jednym z największych zaskoczeń wiosennej edycji programu. Tenisistka zaledwie rok temu zakończyła karierę sportową i chyba mało kto spodziewał się, że tak szybko będzie chciała spróbować swoich sił w show-biznesie. Jak się okazało, Radwańska miała szlachetny powód, żeby wziąć udział w programie - gażę za każdy odcinek przekazuje na cele charytatywne.

Zobacz wideo

Ze względu na napięty grafik treningowy i liczne zagraniczne wyjazdy 30-latka rzadko udzielała wywiadów, a jeszcze rzadziej opowiadała o życiu prywatnym. Teraz kibice mają okazję poznać ją nieco lepiej.

"Taniec z Gwiazdami". Agnieszka Radwańska o weselu

We wczorajszym odcinku "Tańca z gwiazdami" Agnieszka Radwańska zatańczyła ze Stefano Terrazino do przeboju Eda Sheerana "Shape of you". Jak zdradziła na wizji, ta piosenka jest dla niej szczególnie ważna.

Dziś mąż szczególnie mi kibicował, bo do tej piosenki mieliśmy pierwszy taniec na ślubie - powiedziała w rozmowie z Pauliną Sykut-Jeżyną.

Przypomnijmy, że w 2017 roku Radwańska poślubiła kolegę z kortu, Dawida Celta.

ZOBACZ TEŻ: Agnieszka Radwańska już po ślubie! Wśród gości sławy. Ale show kradnie suknia panny młodej. Obłędna! [ZDJĘCIA]

Tenisistka zdradziła, że jej ukochany dopinguje ją całym sercem.

Mój mąż bardzo wspiera, czasem jest na treningach... - zaczęła.
Ciągle jest - wtrącił Terrazino.
Wie, że żeby coś tu pokazać, trzeba spędzić te kilka godzin na sali - dodała.

Myślicie, że Agnieszka Radwańska ma szansę na wygranie "Tańca z gwiazdami"?