Justyna Żyła stoi po stronie Dominiki Tajner-Wiśniewskiej. Doradza jej w sprawie rozwodu z Michałem

Justyna Żyła mając na koncie głośny rozwód z Piotrem Żyłą, poradziła Dominice Tajner-Wiśniewskiej, aby nie przejmowała się tym, co piszą o niej w mediach.
Zobacz wideo

Justyna Żyła zyskała dużą popularność za sprawą głośnego rozstania ze skoczkiem narciarskim Piotrem Żyłą. Dzięki upublicznieniu rozwodu, zyskała uwagę mediów i została zaproszona do najnowszej edycji "Tańca z gwiazdami". W programie poznała Dominikę Tajner-Wiśniewską, która obecnie przeżywa medialne zostanie z mężem.

Justyna Żyła wspiera Dominikę Tajner-Wiśniewską

Kiedy Dominika ogłosiła, że Michał Wiśniewski złożył pozew o rozwód, wszyscy byli zaskoczeni. Jeszcze do niedawna Tajner-Wiśniewska dementowała plotki na temat ich kryzysu w związku. Justyna Żyła ma już doświadczenie w medialnych rozstaniach, dlatego postanowiła wesprzeć koleżankę, którą poznała na planie "TzG".

ZOBACZ: Michał Wiśniewski zostawił żonę? Dominika Tajner-Wiśniewska oświadcza: Mój mąż złożył pozew o rozwód

Nie chciałabym się na ten temat wypowiadać, bo to są sprawy prywatne Dominiki. Będę ją wspierać w tych trudnych chwilach. Może na mnie liczyć - wyznała Żyła na łamach Pikio.

Celebrytka poradziła Dominice, aby nie przejmowała się informacjami, które będą pojawiać się w mediach na temat rozstania z Michałem. Jak twierdzi, to pomogło jej przetrwać trudne chwile.

Starałam się nie czytać tego, co piszą media, starałam się robić swoje. Wiadomo, że to nie było łatwe, ale jakoś udało mi się wyjść z tego wszystkiego – wyjawiła Justyna.

Myślicie, że Justyna Żyła jest już specjalistką od głośnych rozwodów?

JP

Więcej o:
Komentarze (37)
Justyna Żyła stoi po stronie Dominiki Tajner-Wiśniewskiej. Radzi jej w sprawie rozwodu z Michałem
Zaloguj się
 • Gość: Gosc

  Oceniono 25 razy 19

  Pani Justyno media mediami, ale Pani też nie zachowywała prywatnych spraw dla siebie tylko upubliczniala je na instagramie, takie rzeczy można zalatwic jak dwoje dorosłych ludzi, z klasą, a nie jak rozkapryszone gowniaki, myślę, że Pani mąż zachował trochę przyzwoitości, pani nie

 • caryca60

  Oceniono 24 razy 18

  Ha,ha....Żyła, Żyła.....doradza..... uśmiać się można.....nie wiedziałam, że żeby zabrać się za radzenie innym...wystarczy rozwód 😂😂😂

 • Gość: Lila:)

  Oceniono 21 razy 17

  A ja głupia myślałam , że karnawał już za nami 😂

 • Gość: asds

  Oceniono 24 razy 14

  Nie no to już jest szczyt głupoty i dno dna żyłowa chce komuś doradzić jak ona ma szlam zamiast rozumu

 • Gość: aa

  Oceniono 17 razy 11

  "Starałam się nie czytać tego, co piszą media, starałam się robić swoje." - twierdzi Żyła.
  Tylko że media o niej nigdy nie pisały. To ona wylewała w mediach wiadra pomyj na męża, a to był taki szajs, że faktycznie ciężko sie to czytało.
  Kurcze, jaka ekspertka się znalazła:)))))))))))))))))))))

 • Gość: Dziadek

  Oceniono 9 razy 7

  Hehe pomoc zyly to pocalunek smierci. Poki co to media SA po stronie Dominiki a I komunikaty od niej sa oszczedniejsze I sklaniaja do wspolczucia a zylowa to wylewala wszystko co jej Alina na jeYk prYniosla

 • Gość: może nie?

  Oceniono 9 razy 7

  Pani Tajner bardzo łatwo nie zwracać uwagi na to, co piszą media, zważywszy, ze wszystkie bez wyjątku opowiedziały się po jej stronie i kreują na bidulkę pokrzywdzoną - w odróżnieniu od Żyłowej;-)

 • Gość: kickic

  Oceniono 7 razy 5

  parady półgłówków ciąg dalszy.....

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX