Justyna Żyła stoi po stronie Dominiki Tajner-Wiśniewskiej. Doradza jej w sprawie rozwodu z Michałem

Justyna Żyła mając na koncie głośny rozwód z Piotrem Żyłą, poradziła Dominice Tajner-Wiśniewskiej, aby nie przejmowała się tym, co piszą o niej w mediach.
Zobacz wideo

Justyna Żyła zyskała dużą popularność za sprawą głośnego rozstania ze skoczkiem narciarskim Piotrem Żyłą. Dzięki upublicznieniu rozwodu, zyskała uwagę mediów i została zaproszona do najnowszej edycji "Tańca z gwiazdami". W programie poznała Dominikę Tajner-Wiśniewską, która obecnie przeżywa medialne zostanie z mężem.

Justyna Żyła wspiera Dominikę Tajner-Wiśniewską

Kiedy Dominika ogłosiła, że Michał Wiśniewski złożył pozew o rozwód, wszyscy byli zaskoczeni. Jeszcze do niedawna Tajner-Wiśniewska dementowała plotki na temat ich kryzysu w związku. Justyna Żyła ma już doświadczenie w medialnych rozstaniach, dlatego postanowiła wesprzeć koleżankę, którą poznała na planie "TzG".

ZOBACZ: Michał Wiśniewski zostawił żonę? Dominika Tajner-Wiśniewska oświadcza: Mój mąż złożył pozew o rozwód

Nie chciałabym się na ten temat wypowiadać, bo to są sprawy prywatne Dominiki. Będę ją wspierać w tych trudnych chwilach. Może na mnie liczyć - wyznała Żyła na łamach Pikio.

Celebrytka poradziła Dominice, aby nie przejmowała się informacjami, które będą pojawiać się w mediach na temat rozstania z Michałem. Jak twierdzi, to pomogło jej przetrwać trudne chwile.

Starałam się nie czytać tego, co piszą media, starałam się robić swoje. Wiadomo, że to nie było łatwe, ale jakoś udało mi się wyjść z tego wszystkiego – wyjawiła Justyna.

Myślicie, że Justyna Żyła jest już specjalistką od głośnych rozwodów?

JP