Przez Meghan Markle książę Harry "wychodzi na ciapę"? Tak twierdzi ekspert od życia rodziny królewskiej

Meghan Markle i książę Harry niebawem powitają na świecie swoje pierwsze dziecko. Nie cichną niestety informacje o "trudnym charakterze" ciężarnej księżnej, które zdaje się potwierdzać ekspert od życia rodziny królewskiej, James Morrow. Wprost nazywa księcia Harry'ego "żałosną ciapą".

Meghan Markle i książę Harry to dwie najważniejsze ostatnio osoby z rodziny królewskiej. Książęca para spodziewa się przyjścia na świat swojego pierwszego potomka już niebawem, a tymczasem media dookoła globu rozpisują się na temat wszystkich przywar 37-letniej Meghan. Ostatnio najwięcej rozgłosu otrzymały diagnozy eksperta od życia rodziny królewskiej, Jamesa Morrowa, z którym rozmawiano w studio Sky News Australia.

Zobacz wideo

Przez Meghan Markle książę Harry to "żałosna ciapa"

Diagnoza eksperta nie jest dla Meghan Markle pozytywna. Okazuje się, że według Marrowa Meghan ma bardzo zły wpływ na wizerunek Harry'ego. Po pierwsze ze względu na wszystkie plotki, jakie naokoło niej narosły do tej pory.

Meghan Markle ma opinię "trudnej we współpracy" księżnej. I rzeczywiście, w ostatnich miesiącach słyszymy wyłącznie o kolejnych zwalniających się asystentkach, które nie chcą pracować z księżną. Dodatkowym problemem jest... jej wyrazistość.

Dla księżnej takiej, jak Meghan, jest to trudny orzech do zgryzienia. Jej zachowanie jest raczej "księżniczkowate", a nie takie, jakie przystoi prawdziwej "księżnej". Jest bardzo wyrazista, ma jasne poglądy, zawsze opowiada się po jakiejś stronie - mówi ekspert.

Tymczasem pewna bezbarwność na takim stanowisku jest, jak się okazuje, wskazana.

Harry przy niej wypada bardzo blado, jak żałosna ciapa. Kiedy jest sam lub z przyjaciółmi, nie ma się takiego wrażenia, ale przy Meghan - to ona dominuje, bo ma trudny charakter. I nawet na innym stanowisku, niekoniecznie księżnej, również miałaby z tym problemy. Nie mogłaby pracować na przykład w żadnym ministerstwie, dla rządu, jej podejście wyklucza ją z pełnienia wielu ról.

Meghan Markle hipokrytką?

Morrow dodatkowo zarzuca Meghan Markle hipokryzję. Mówi, że jak na osobę, która szczyci się i głośno namawia wszystkich naokoło do dbania o środowisko, księżna bardzo niewiele robi, żeby samej żyć w stylu eko. Morrow jako przykład podaje tu słynny już baby shower w Nowym Jorku, na który Meghan Markle poleciała... prywatnym samolotem.

Co o tym myślicie?

MAW

Więcej o:
Komentarze (38)
Przez Meghan Markle książę Harry "wychodzi na ciapę"? Tak twierdzi ekspert od życia rodziny królewskiej
Zaloguj się
 • Gość: Gość

  Oceniono 20 razy 10

  Ale się namnożyło tych "ekspertów" od cudzej alkowy.

 • Gość: MM

  Oceniono 27 razy 9

  To, co robicie to się nazywa character assasination. Celowo piszecie bzdury i zawsze w złym tonie. Kreując tym samym Bogu ducha winną kobietę na kogoś zupełnie innego niż jest.
  A swoją drogą nawet gdyby była pewną siebie kobietą, to co w tym złego? To same plusy. Kolejna sprawa, że tą ciapą jest raczej William który nigdy nie umial postawić na swoim i do dziś wygląda izachowuje się jak ceepa, a Harry to człowiek pewny siebie. Ożenił się z kim chciał, nie przejmował się opiniami otoczenia i zawsze robił co chciał!!!! I to ma być ciapa? Ciapą jest William i

 • Gość: Jednorożka

  Oceniono 12 razy 8

  Myślimy , że męski szowinizm kwitnie. Na świecie mnóstwo jest silnych wyrazistych kobiet. A M.Tacher , a Markle ? Jesli ludzie dobierają się na zasadzie przeciwieństw , to ekstrawertyk jest zawsze bardziej widoczny niż introwertyk a sangwinik bardziej przyciąga uwagę ludzi niż flegmatyk. Pani Duda , nie wypowiada swych poglądów publicznie a ludzie psy na niej wieszają bo się nie wypowiada. Pani Jaruzelska , przeniosła męża na plecach prrzez rzeczkę bo się wzdragał zamoczyć nogi . Kto to wymyślił , że ma być widać faceta a nie kobietę , z pewnością jakiś głupek. Równość rządzi. Mam nadzieję , że małżeństwo , będzie im się dobrze układać . Na razie komunikacja między nimi istnieje , skoro M.radzi się męża w co się ubrać. Zawsze gdy dwoje wartościowych ludzi jest razem , znajdzie sie ktoś , kto będzie chciał to rozwalić !

 • Gość: ja

  Oceniono 21 razy 7

  Nie chcę się naśmiewać, ale ten wasz “ekspert” to dziennikarz brytyjskiej bulwarówki, a te przez poważne media anglojęzyczne sa powszechnie oskarżane o uprzedzenia rasowe w stosunku do MM...:)

 • Gość: Gość

  Oceniono 33 razy 5

  Cała prawda

 • Gość: gosc

  Oceniono 29 razy 5

  Brytyjczycy nazywają tez Harry'ego Lost Puppy :)

 • Gość: Kko

  Oceniono 29 razy 3

  Ona jest zwykłą celebrytką i tyle.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX