To on miał być jednym z powodów rozpadu małżeństwa Wiśniewskich. Wojciech Jeschke w końcu zabrał głos

Michał Wiśniewski wniósł pozew o rozwód. Taką informacją podzieliła się sama Dominika Tajner-Wiśniewska. Powód? Plotkuje się, że poszło o "Taniec z Gwiazdami". Teraz ich rozstanie skomentował Wojciech Jeschke, czyli taneczny partner Dominiki.

Michał Wiśniewski i Dominika Tajner-Wiśniewskarozwodzą się. Ta wiadomość wywołała w mediach ogromne poruszenie. Wszystko za sprawą tego, że Dominika jest już czwartą żona lidera zespołu Ich Troje, a co więcej, nic nie wskazywało na to, że w ich małżeństwie źle się dzieje.

Zobacz wideo

Pierwsze plotki na temat ich rzekomego kryzysu pojawiły się w mediach po tym, jak Dominika zdecydowała się na udział w "Tańcu z Gwiazdami". Michał miał być szaleńczo zazdrosny o tanecznego partnera żony, Wojciecha Jeschke. Doniesienia te jednak zaledwie tydzień temu Michał i Dominika dementowali w transmisji na żywo. Teraz głos w sprawie zabrał wspomniany powyżej Wojtek, którego Wiśniewski nie miał darzyć zbyt dużą sympatią. 

Wojciech Jeschke komentuje rozwód Wiśniewskich

Wojciech Jeschke w rozmowie z Party.pl pokusił się o dość krótki, lecz wymowny komentarz. Przede wszystkim wyznał, że jest równie mocno zaskoczony informacją o rozwodzie, jak sama Dominika. Co więcej, Wojtek dodał również, że Michał przychodził na ich treningi i zawsze był w świetnym humorze. Zdarzało się nawet, że przerywał swoje koncerty, by móc obejrzeć występ żony w telewizji. 

W żaden sposób nie okazywał tancerzowi zazdrości – czytamy na Party.pl.
 

ZOBACZ TEŻ: Mandaryna komentuje rozwód Michała Wiśniewskiego: Myślałam, że zmądrzał przy Dominice

W tej chwili nie wiadomo jednak, co dokładnie było przyczyną rozpadu małżeństwa Wiśniewskich. Dotąd całej sytuacji nie skomentował też Michał.

DH

Więcej o:
Copyright © Agora SA