To on miał być jednym z powodów rozpadu małżeństwa Wiśniewskich. Wojciech Jeschke w końcu zabrał głos

Michał Wiśniewski wniósł pozew o rozwód. Taką informacją podzieliła się sama Dominika Tajner-Wiśniewska. Powód? Plotkuje się, że poszło o "Taniec z Gwiazdami". Teraz ich rozstanie skomentował Wojciech Jeschke, czyli taneczny partner Dominiki.

Michał Wiśniewski i Dominika Tajner-Wiśniewskarozwodzą się. Ta wiadomość wywołała w mediach ogromne poruszenie. Wszystko za sprawą tego, że Dominika jest już czwartą żona lidera zespołu Ich Troje, a co więcej, nic nie wskazywało na to, że w ich małżeństwie źle się dzieje.

Pierwsze plotki na temat ich rzekomego kryzysu pojawiły się w mediach po tym, jak Dominika zdecydowała się na udział w "Tańcu z Gwiazdami". Michał miał być szaleńczo zazdrosny o tanecznego partnera żony, Wojciecha Jeschke. Doniesienia te jednak zaledwie tydzień temu Michał i Dominika dementowali w transmisji na żywo. Teraz głos w sprawie zabrał wspomniany powyżej Wojtek, którego Wiśniewski nie miał darzyć zbyt dużą sympatią. 

Wojciech Jeschke komentuje rozwód Wiśniewskich

Wojciech Jeschke w rozmowie z Party.pl pokusił się o dość krótki, lecz wymowny komentarz. Przede wszystkim wyznał, że jest równie mocno zaskoczony informacją o rozwodzie, jak sama Dominika. Co więcej, Wojtek dodał również, że Michał przychodził na ich treningi i zawsze był w świetnym humorze. Zdarzało się nawet, że przerywał swoje koncerty, by móc obejrzeć występ żony w telewizji. 

W żaden sposób nie okazywał tancerzowi zazdrości – czytamy na Party.pl.

ZOBACZ TEŻ: Mandaryna komentuje rozwód Michała Wiśniewskiego: Myślałam, że zmądrzał przy Dominice

W tej chwili nie wiadomo jednak, co dokładnie było przyczyną rozpadu małżeństwa Wiśniewskich. Dotąd całej sytuacji nie skomentował też Michał.

DH

Więcej o:
Komentarze (84)
To on miał być jednym z powodów rozpadu małżeństwa Wiśniewskich. Wojciech Jeschke w końcu zabrał głos
Zaloguj się
 • Gość: Jopit

  Oceniono 55 razy 45

  Trudno nawet to komentować-dorośli ludzie z obciążeniami zachowują się jak niedorozwinieci Pani Dominiko,po czym tu płakać Więcej honoru kobieto

 • Gość: Gorka

  Oceniono 35 razy 35

  Chory człowiek.... oby żadna kobieta nie dała mu się omotac. Który normalny mąż nagrywajac filmik z żoną i wrzucając go do sieci pyta żonę,, ile masz kochanków? ''

 • Gość: mika

  Oceniono 35 razy 31

  Był już ślub w igloo, w Las Vegas, na Mazurach.... gdzie będzie następny?
  Jakieś pomysły? Ja stawiam, że pod wodą albo w powietrzu ;D

 • Gość: Viki

  Oceniono 27 razy 19

  Michał jesteś przygupi,obejrzałam filmik i jestem w szoku.No błazen i cham,dziewczyny gdy już zdobędzie wasze serce będzie dla Was niedozycia. Psychopata totalny,zgupniecie przy nim.Nie,nie ,nie kolejnej żony nie będzie miał.Zrobi z niej głupią i chorą, no co za dziad!

 • Gość: Czarny Piotruś

  Oceniono 22 razy 18

  Dobra, to kto jeszcze nie skomentował tego rozwodu? Bo już wypowiedziała się Mandaryna, Femme, Żyła, Jakimowicz, teraz Pan Jeschke... Jak sobie pomyślę, że zostały jeszcze ze trzy setki naszych celebtytów, to zgroza bierze. Wiśniewski pewnie siedzi i wcina trzeci kubeł popcornu...

 • a.k.traper

  Oceniono 15 razy 13

  Przyjeżdżał na treningi bo jest chorobliwie zazdrosny a co jest przyczyną rozwodu to chyba nawet on dokładnie nie wie, w żadnym związku zbyt długo nie wytrzymywał.

 • Gość: Esze

  Oceniono 12 razy 10

  Wedlug mnie to ustawka medialna, żeby podbić sobie popularnosc. Nic tu nie jest prawdziwe. Michał W. wyreżyserował sobie ten „film brazylijski” dla kasy!

 • Gość: Żenada Wisniewski

  Oceniono 16 razy 10

  Michał słaby pretekst jeśli złożyłes pozem z powodu zazdrości o tego tancerza. To młody, przystojny facet, z 15 lat młodszy od twojej żony. Na pewno chciał ci ją odbić......, bo to taka atrakcyjna, młoda sexbomba

 • Gość: Driver

  Oceniono 7 razy 7

  Wiśnia to Pajac...

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX