Dominika Tajner-Wiśniewska "siedzi w domu i płacze". Na jej Facebooku dowód na ostateczne rozstanie, ale "będzie walczyła o małżeństwo"

Dominika Tajner-Wiśniewska i Michał Wiśniewski rozwodzą się. Ta wiadomość spadła jak grom z jasnego nieba. Teraz okazuje się, że może nie wszystko jeszcze stracone. O małżeństwo chce bowiem powalczyć Dominika, choć wysyłane przez nią sygnały zdają się temu przeczyć: na Facebooku zdążyła już bowiem zmienić swoje nazwisko i status związku na "wolna".

Choć Michał Wiśniewski kojarzony jest obecnie głównie za sprawą głośnych i licznych rozwodów, chyba mało kto spodziewał się, że jego związek z Dominiką Tajner-Wiśniewską skończy się równie źle, co pozostałe. Przypomnijmy w skrócie: w miniony poniedziałek Dominika opublikowała na swoim Facebooku wpis, w którym zdradziła, że jej mąż złożył papiery rozwodowe.

Więcej szczegółów znajdziecie TUTAJ. Teraz sprawa nabiera tempa, gdyż, jak dowiedział się "Super Express", Dominika wcale nie ma zamiaru tak łatwo przystać na rozwód. Po jej aktywności w mediach społecznościowych wnioskujemy natomiast, że rozstanie to już oficjalna informacja. 

Dominika Tajner-Wiśniewska zmieniła status na "wolna"

Na facebookowym profilu Dominiki od niedawna widnieje bowiem status "wolna", ale ten fakt to jeszcze nie wszystko. Gwiazda zmieniła również swoje nazwisko. Wcześniej na Facebooku funkcjonowała oczywiście jako "Tajner-Wiśniewska", a teraz wyświetla się po prostu "Tajner". 

Dominika Tajner-Wiśniewska -Dominika Tajner-Wiśniewska - screen facebook

ZOBACZ TEŻ: Mandaryna komentuje rozwód Michała Wiśniewskiego: Myślałam, że zmądrzał przy Dominice

Nadal chce walczyć o małżeństwo 

Tymczasem, jak dowiedział się "Super Express", na wieść o rozwodzie Dominika była bardzo zaskoczona. Jest załamana, ale także i zdeterminowana do tego, by uratować to małżeństwo. 

Dominika niczego nie przeczuwała. Co więcej, była w szoku, gdy dostała dokumenty. Ona go bardzo kocha i będzie starała się, żeby nie doszło do rozwodu. Byli ze sobą osiem lat. I zrobi wszystko, by znów byli razem. Ona siedzi w domu i płacze od dwóch dni. Ale nie zamierza się poddać. Będzie walczyła o ich małżeństwo - wyznała w rozmowie z "SE" osoba z bliskiego otoczenia Dominiki i Michała.

Jaki był powód tej szokującej dla wielu decyzji Michała? Oficjalnie tego nie wiadomo, lecz plotkuje się, że "poszło" między innymi o udział Dominiki w "Tańcu z Gwiazdami". Komentarza lidera zespołu Ich Troje wciąż jednak się nie doczekaliśmy.

Myślicie, że dadzą sobie jeszcze jedną szansę? 

DH

Więcej o:
Komentarze (90)
Dominika Tajner-Wiśniewska "siedzi w domu i płacze". Na jej Facebooku dowód na ostateczne rozstanie, ale "będzie walczyła o małżeństwo"
Zaloguj się
 • Gość: Cerrie35

  Oceniono 62 razy 52

  Żeby to kobieta walczyła o małżeństwo. To jakaś kpina. On z zaskoczenia i w tajemnicy przed nią składa papiery rozwodowe, a ona jeszcze chce się poniżać i błagać go, by wycofał papiery? Myślałam, że Pani Tajner ma więcej godności jako kobieta.

 • Gość: Lana

  Oceniono 44 razy 42

  Nie ma o co walczyć, a tak poza tym to pewnie żona nr 5 nadciąga

 • Gość: Gosik

  Oceniono 36 razy 24

  Jesteś piękną kobietą stać cię na kogoś lepszego

 • feriojp

  Oceniono 23 razy 21

  A jesze niedawno byli w The story of my life i tak sie "kochali" hehe

  Zwiazek dwojki totalnie niedojrzalych ludzi. Ona glupia i naiwna a on jak najszybciej do psychologa powinien sie udac.

 • warszawa34

  Oceniono 25 razy 17

  Dominiko, naprawdę Tobie zależy, a jemu nie bardzo?

 • Gość: Łatka

  Oceniono 17 razy 15

  On złożył już pozew rozwodowy , a ona o tym się dopiero dowiedziała . Boże , co za światek . Czy te celebryty ze sobą w ogóle rozmawiają . A dajcie spokój .

 • Gość: wadd

  Oceniono 18 razy 14

  proste, bo ją nie kocha, a wtedy każdy pretekst dobry. Dominika nie powinnas walczyć o milość. milosć nigdy nie wraca. Idz swoja drogą, jeszcze spotkasz kogoś , bo jesteś fajna kobieta.

 • Gość: ewa

  Oceniono 21 razy 13

  a kogo to obchodzi ze on ja zostawil. glupia byla ze za niego wycodzila.liczyla na slawe dziewczyny myslcie glowa

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX