Władysław Kosiniak-Kamysz już po ślubie. Wkrótce zostanie też ojcem. "Jestem bardzo szczęśliwy"

Władysław Kosiniak-Kamysz w porannej rozmowie w RMF FM zdradził, że miesiąc temu wziął ślub. Co więcej, wyznał także, że wraz z ukochaną spodziewają się przyjścia na świat pierwszego dziecka.

Władysław Kosiniak-Kamysz, szef Polskiego Stronnictwa Ludowego, zaskoczył wszystkich. W trakcie porannego programu radia RMF FM, w rozmowie z Robertem Mazurkiem, wyznał, że już miesiąc temu wziął ślub. Wybranką jego serca jest 30-letnia Paulina, która z wykształcenia jest stomatologiem-ortodontką, a prywatnie córką działacza z Małopolski. 

Moje gratulacje. Panie Władysławie witamy w gronie mężczyzn żonatych - rozpoczął rozmowę dziennikarz.
Zobacz wideo

Władysław Kosiniak-Kamysz zostanie ojcem

To jednak nie wszystko, ponieważ na jaw wyszło także, że polityk i jego żona już wkrótce po raz pierwszy zostaną rodzicami. Choć Kosiniak-Kamysz nie chciał zdradzać zbyt wiele na temat swojego życia prywatnego, to dziennikarz RMF FM skutecznie ciągnął go za język

To piękny czas. Bardzo, bardzo się cieszymy - mówił polityk.

Dopytywany natomiast o to, czy przyszli rodzice wybrali już imię dla dziecka, polityk wyznał jedynie:

Musi być porządek zachowany. Jak wszystko będzie dobrze, to na pewno tutaj w studiu opowiem o tym.

Jak dowiedział się "Fakt", żona Władysława Kosniaka-Kamysza lubi sporty ekstremalne i jest niezwykle aktywna, zarówno zawodowo, jak i prywatnie. Pod koniec ubiegłego roku na swoim Twitterze polityk podzielił się też ich wspólnym zdjęciem.

Serdecznie gratulujemy. 

DH

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.