Magda Femme ostro o rozwodzie Michała Wiśniewskiego: Proponuję dokupić kilka kolejnych pakietów do Urzędu Stanu Cywilnego

Magda Femme, pierwsza żona Michała Wiśniewskiego, została zapytana o to, co myśli o rozwodzie byłego męża i Dominiki Tajner-Wiśniewskiej. Odpowiedziała dość ostro.
Zobacz wideo

Od kilku dni najgorętszym tematem w polskim show-biznesie jest rozwód Michała Wiśniewskiego i Dominiki Tajner-Wiśniewskiej. Sprawę skomentowała druga żona piosenkarza, Mandaryna, która powiedziała, że "jest w szoku i myślała, że Michał zmądrzał przy Dominice" (pisaliśmy o tym TUTAJ). O komentarz została też zapytana pierwsza żona wokalisty Ich Troje, Magda Femme.

Magda Femme komentuje rozwód Michała Wiśniewskiego

10 lat zespołu Ich Troje10 lat zespołu Ich Troje KAPIF.pl

Femme była żoną Wiśniewskiego przez pięć lat (pobrali się w 1996 roku). Rozstali się w niezbyt przyjacielskich relacjach i nie utrzymują ze sobą kontaktów. W przeszłości było obrzucanie się błotem, a piosenkarz w 2013 roku przyznał, że "poślubienie Magdy było największym błędem w jego życiu". Piosenkarka nie pozostała mu dłużna i nazwała go "medialną dziwką". Nic więc dziwnego, że nie ma ochoty komentować jego życia osobistego.

Zobacz też: Michał Wiśniewski rozwodzi się z Dominiką Tajner. Bolesne rozstanie z piosenkarzem zaliczyła też Anna Świątczak. Powierzyła swoje życie Bogu

Na jej profilu na Facebooku pojawił się jednak dość ostry wpis. Dodała do niego zdjęcie z nazwą popularnego serialu paradokumentalnego. W ten sposób Femme oddała to, co myśli o kolejnym rozwodzie byłego męża:

Odpowiadając na pytania mediów odnośnie do komentarza ws. aktualnej sytuacji Pana W. napiszę JEDEN raz: Tak jak poprzednio i poprzednio... PONOWNIE mnie to nie interesuje. Naprawdę temat z tą osobą jest dla mnie zamknięty od pięknych nastu lat. Życzę miłego rozwodu oraz proponuję dokupić na Grouponie kilka kolejnych pakietów do Urzędu Stanu Cywilnego. Pozdrawiam - napisała.

Jej wpis rozśmieszył internautów, choć niektórzy zarzucali jej przesadę i złośliwość. Pojawiło się jednak wiele komentarzy, w których ludzie gratulowali jej pomysłu i dystansu.

Wybuchłam ze śmiechu z tego zdjęcia.
A ja tu nie widzę złośliwości. Magda Femme pięknie to ujęłaś, masz rację. Nie daj się.
Brawo Magda - piszą.

Ci, którzy śledzą to, co się dzieje u Wiśniewskich, czekają na komentarz Michała. Jak do tej pory nie odniósł się do doniesień o rozwodzie i wciąż milczy. Myślicie, że wreszcie zajmie jakieś stanowisko?

AW

Więcej o:
Komentarze (27)
Magda Femme ostro o rozwodzie Michała Wiśniewskiego: PONOWNIE mnie to nie interesuje
Zaloguj się
 • Gość: obserwator

  Oceniono 13 razy 11

  Prawidłowa odpowiedź. Dobrze, że wreszcie się odezwała i powiedziała co myśli a nie siedziała cicho jak inne zastraszone bo tamten paple o wszystkim i wszystkim. BRAAAAAAWA dla tej Pani :)

 • Gość: Marek

  Oceniono 15 razy 11

  pajac zawsze bedzie pajacem

 • Gość: Czarno-biały

  Oceniono 13 razy 9

  Magda mistrzyni ! Szanuję wypowiedź!
  Hahahahahaahahaha

 • Gość: rumpa

  Oceniono 8 razy 8

  Femme jeszcze można rozgrzeszyć. Reszta wiedziała co za typ, ale pęd do kasy i sławy był silniejszy. Szczególnie Tajner mogła się domyślać, widząc jak traktował poprzednie wybranki.

 • Gość: Dominika

  Oceniono 10 razy 8

  Super Magda. Piękny komentarz

 • Gość: gość

  Oceniono 9 razy 7

  Kobiety są po prostu solidarne z Dominiką bo miały podobną sytuację i tyle.

 • Oceniono 10 razy 6

  Wiśniewski był jest i będzie do końca swojego podłego życia tylko farbowanym nowobogackim estradowym karłem

 • pokon

  Oceniono 6 razy 6

  Głupie te baby, które wiążą się z tym bekartem

 • Gość: Order

  Oceniono 8 razy 6

  Rozwaliła system. Płaczę ❤️🧡💛💚💜🖤

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX