Meghan Markle nie zobaczymy już aż do porodu. Mamy jej ostatnie zdjęcia z ciążowym brzuszkiem. Jest już naprawdę duży

Meghan Markle aż do narodzin swojego pierwszego dziecka nie będzie uczestniczyć w publicznych wystąpieniach.
Zobacz wideo

Meghan Markle już niedługo urodzi swoje pierwsze dziecko. Księżna przez cały okres ciąży była bardzo aktywna i pojawiała się na wszystkich oficjalnych spotkaniach.  Przez wiele miesięcy spekulowano, że żona księcia Harry'ego wynajęła surogatkę, która za nią urodzi royal baby, a sama nosi sztuczny brzuch.

ZOBACZ: Meghan Markle przez przypadek zdradziła płeć dziecka? "Rośnie we mnie feministka". Po chwili zaczęła się tłumaczyć

Wszystkie plotki ucichły, kiedy w sieci pojawił się filmik, na którym widać, jak Meghan poczuła kopnięcie dziecka i złapała się się za brzuch. Termin porodu dziecka zbliża się wielkimi krokami, dlatego Markle zdecydowała się wreszcie zwolnić, przejść na urlop macierzyński i w spokoju oczekiwać na narodziny.

Meghan Markle wycofuje się z życia publicznego do czasu porodu

Pałac Kensington poinformował, że księżna Sussex aż do rozwiązania ciąży nie będzie uczestniczyć w publicznych wystąpieniach. Ostatni raz mogliśmy zobaczyć ją 11 marca na obchodach Wspólnoty Narodów zrzeszającej niepodległe kraje. Meghan i Harry spotkali się wtedy z księżną Kate i księciem Williamem.

Ostatnie zdjęcia ciężarnej Meghan Markle. ZOBACZ >>>>>>

Następnym razem publicznie zobaczymy Meghan dopiero po wyjściu ze szpitala z dzieckiem na rękach. Nie znana jest jeszcze dokładna data porodu. Jednak można się domyślać, że pierwsze dziecko księżnej pojawi się na świecie za miesiąc, ponieważ w zeszłym roku Kate wycofała się z życia publicznego 22 marca, a urodziła 23 kwietnia.

W tych ostatnich chwilach przed porodem życzymy Markle dużo spokoju.

JP

Więcej o:
Komentarze (71)
Meghan Markle nie zobaczymy już aż do porodu. Mamy jej ostatnie zdjęcia z ciążowym brzuszkiem. Dziecko urodzi się lada moment
Zaloguj się
 • Gość: m.

  Oceniono 20 razy 12

  w końcu widać ciąże na twarzy, spuchnięta bardzo

 • haha-to-ja

  Oceniono 17 razy 11

  a co na to ania lewandowska redakcjo???

 • Gość: ooo

  Oceniono 45 razy 9

  Wielka szkoda, wchodzę tu tylko po to, żeby popatrzeć na kolejne piękne stylizacje, które zawsze ma na sobie. Kobieta z osobowością i naprawdę dobrym gustem!

 • Gość: Maria Anna

  Oceniono 7 razy 7

  spokoju dla przyszłej mamy

 • Gość: Glodna

  Oceniono 43 razy 7

  Ladna. Troche okraglejsza na twarzy, ale bardzo ladna. Dobrze ze ja laskawie zwolnili z obowiazkow sluzbowych pod koniec ciazy, w sumie tuz przed porodem. To nie jest czas na reprezentowanie rodziny krolewskiej i zaspakajanie kaprysow krolowej, szwagierki i szwagra oraz oczekiwan fanow i antyfanow. Musi sie juz skupic na sobie i swoim dziecku i mezu.

 • Gość: Hugo

  Oceniono 6 razy 6

  Jak większość się tak cieszy tym faktem to po co wychodzicie na artykuły o niej??? Przecież brak wam jakiegoś rozumu i logiki 🤔

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX