Meghan Markle nie zobaczymy już aż do porodu. Mamy jej ostatnie zdjęcia z ciążowym brzuszkiem. Jest już naprawdę duży

Meghan Markle aż do narodzin swojego pierwszego dziecka nie będzie uczestniczyć w publicznych wystąpieniach.
Zobacz wideo

Meghan Markle już niedługo urodzi swoje pierwsze dziecko. Księżna przez cały okres ciąży była bardzo aktywna i pojawiała się na wszystkich oficjalnych spotkaniach.  Przez wiele miesięcy spekulowano, że żona księcia Harry'ego wynajęła surogatkę, która za nią urodzi royal baby, a sama nosi sztuczny brzuch.

ZOBACZ: Meghan Markle przez przypadek zdradziła płeć dziecka? "Rośnie we mnie feministka". Po chwili zaczęła się tłumaczyć

Wszystkie plotki ucichły, kiedy w sieci pojawił się filmik, na którym widać, jak Meghan poczuła kopnięcie dziecka i złapała się się za brzuch. Termin porodu dziecka zbliża się wielkimi krokami, dlatego Markle zdecydowała się wreszcie zwolnić, przejść na urlop macierzyński i w spokoju oczekiwać na narodziny.

Meghan Markle wycofuje się z życia publicznego do czasu porodu

Pałac Kensington poinformował, że księżna Sussex aż do rozwiązania ciąży nie będzie uczestniczyć w publicznych wystąpieniach. Ostatni raz mogliśmy zobaczyć ją 11 marca na obchodach Wspólnoty Narodów zrzeszającej niepodległe kraje. Meghan i Harry spotkali się wtedy z księżną Kate i księciem Williamem.

Ostatnie zdjęcia ciężarnej Meghan Markle. ZOBACZ >>>>>>

Następnym razem publicznie zobaczymy Meghan dopiero po wyjściu ze szpitala z dzieckiem na rękach. Nie znana jest jeszcze dokładna data porodu. Jednak można się domyślać, że pierwsze dziecko księżnej pojawi się na świecie za miesiąc, ponieważ w zeszłym roku Kate wycofała się z życia publicznego 22 marca, a urodziła 23 kwietnia.

W tych ostatnich chwilach przed porodem życzymy Markle dużo spokoju.

JP