Joanna Liszowska na scenie w seksownym szlafroku i koronkach. Na zdjęciach z próby prezentuje się bardzo ponętnie

Joanna Liszowska powraca do polskiego show-biznesu. Obecnie promuje spektakl "Niespodzianka", a zdjęcia aktorki prosto z prób teatralnych mogą rozgrzać was do czerwoności.

Joanna Liszowska uchodziła niegdyś za jedną z największych polskich gwiazd. Sytuacja ta uległa zmianie, gdy aktorka poślubiła szwedzkiego milionera Olę Sernekę. Wówczas wyjechała z Polski i zawiesiła swoją karierę zawodową, sporadycznie występując jedynie w serialach. Od kilku lat kojarzona jest więc wyłącznie z rolą Patrycji w serialu "Przyjaciółki". Ku zaskoczeniu wielu Liszowska postanowiła jednak w ostatnim czasie przypomnieć o sobie mediom. Niedawno pojawiła się w nowej odsłonie na konferencji ramówkowej stacji Polsat, a teraz promuje spektakl "Niespodzianka", w którym zagra jedną z głównych ról. Zdjęcia z prób, które właśnie wyciekły do sieci, są naprawdę gorące.

Zobacz wideo

ZOBACZ TEŻ: Joanna Liszowska w kreacji a la Kim Kardashian. Ogromny dekolt odsłonił prawie całe piersi

Kusząca Joanna Liszowska na próbie spektaklu 

Premiera spektaklu "Niespodzianka" odbędzie się 28 marca w teatrze Kamienica. Na tę chwilę, jak już wspomnieliśmy powyżej, możemy zobaczyć jedynie zdjęcia z prób teatralnych do tego widowiska. Patrząc na Joasię, pląsającą się po scenie w kusym szlafroku, wnioskujemy, że z pewnością spektakl będzie cieszył się sporym zainteresowaniem. Liszowska na deskach teatru prezentuje się niebywale seksowanie. Pikanterii tej zmysłowej stylizacji dodaje także bujna fryzura aktorki. Spójrzcie też na te emocje, które goszczą na jej twarzy. Widać, że bardzo wczuła się w tę rolę. 

Wiele wskazuje na to, że Joanna Liszowska postanowiła już na stałe powrócić do rodzimego show-biznesu. Mocno trzymamy więc kciuki za nowe wyzwania zawodowe. Gdzie chcielibyście zobaczyć Joasię? Może u Patryka Vegi? 

DH