Mandaryna komentuje rozwód Michała Wiśniewskiego: Myślałam, że zmądrzał przy Dominice

Michał Wiśniewski rozwodzi się z czwartą żoną. Jest to szok nie tylko dla fanów piosenkarza, lecz także dla jego byłych partnerek. Mandaryna zdradziła, co o tym myśli.
Zobacz wideo

Kilka dni temu Dominika Tajner-Wiśniewska napisała na Facebooku, że jej mąż, Michał Wiśniewski, wniósł pozew o rozwód. Choć początkowo wydawało się, że to kiepski żart, okazało się niestety, że to prawda. Kobieta nie ukrywa, że jest zszokowana i bardzo mocno to przeżywa.

Zobacz:  Dominika Tajner-Wiśniewska oficjalnie potwierdza rozstanie z Michałem Wiśniewskim: To dla mnie szalenie trudna sytuacja

Mandaryna komentuje rozwód Michała Wiśniewskiego i Dominiki Tajner

MandarynaMandaryna KAPIF.pl

Zachowania Michała nie rozumie też Mandaryna, z którą był żonaty w latach 2002–2006. Mają dwoje dzieci: syna Xaviera (17 lat) i córkę Fabienne (16 lat). W rozmowie z "Faktem" wyznała, że myślała, że jej były mąż zmienił się przy Dominice. Jednak jak widać myliła się:

Jestem w ogromnym szoku, bo myślałam, że Michał zmądrzał przy Dominice - powiedziała ze szczerością.

Przyznała też, że pomimo dobrego kontaktu z ojcem jej dzieci, nie wiedziała nic o jego planach rozwodowych.

Skoro nawet Dominika mówi, że nic nie wiedziała o rozwodzie, to skąd ja jako była żona miałabym wiedzieć? - odpowiedziała dziennikarzom.

Michał Wiśniewski złożył pozew o rozwód już w zeszłym roku?

Jak niedawno wyznała Dominika, Wiśniewski mógł złożyć pozew nawet w ubiegłym roku (pisaliśmy o tym TUTAJ). Sprawa jest więc bardziej skomplikowana, niż wydawało się na początku. Jeszcze zaledwie tydzień temu Michał i Dominika nagrywali wspólnie transmisję na żywo, gdzie zaprzeczyli wszelkim doniesieniom mediów na temat ich rzekomego kryzysu. Jednak wszystko wskazuje na to, że od jakiegoś czasu nie działo się między nimi najlepiej. Być może Dominika liczyła na to, że uda im się pokonać gorszy okres, ale piosenkarz już dawno skreślił ich małżeństwo.

Dominika Tajner-Wiśniewska, Michał WiśniewskiDominika Tajner-Wiśniewska, Michał Wiśniewski KAPIF.pl

Michał Wiśniewski - małżeństwa

Przypomnijmy, że Dominika Tajner-Wiśniewska to czwarta żona Michała Wiśniewskiego. Pierwsze małżeństwo z Magdą Femme zawarł w 1996 roku i trwało 5 lat. W latach 2002–2006 był żonaty z Martą Mandaryną Mandrykiewicz, z którą ma dwoje dzieci: syna Xaviera (17 lat) i córkę Fabienne (16 lat). Nie był wtedy długo sam i już kilka miesięcy po rozwodzie poślubił Annę Świątczak. Mają dwie córki: Etiennette (13 lat) i Vivienne (11 lat). W 2012 roku ożenił się z Dominiką, z którą wychowywał jej syna Maksymiliana (12 lat).

AW