Wpis Dominiki Tajner o rozwodzie komentuje Jarek Jakimowicz. "Z tego co wiem, Ty już dawno powinnaś to zrobić"

Dominika Tajner-Wiśniewska potwierdziła, że rozwodzi się z Michałem Wiśniewskim. Jej wpis na Facebooku skomentował Jarosław Jakimowicz.

Rozstanie Michała Wiśniewskiego i Dominiki Tajner-Wiśniewskiej było dla wielu osób sporym zaskoczeniem. Mimo plotek o kryzysie w ich małżeństwie para regularnie zaprzeczała medialnym doniesieniom. Ostatecznie Dominika opublikowała na Facebooku wpis, w którym potwierdziła, że rozwodzi się z liderem Ich Troje. Sprawę skomentował Jarosław Jakimowicz.

Zobacz wideo

Jarosław Jakimowicz komentuje rozwód Dominiki Tajner-Wiśniewskiej i Michała Wiśniewskiego

Żona Michała Wiśniewskiego informację o rozpadzie jej małżeństwa opublikowała na Facebooku. Dominika Tajner-Wiśniewska napisała wprost, że jej maż złożył pozew rozwodowy. Wśród wielu komentarzy pod wpisem pojawiła się też wypowiedź Jarosława Jakimowicza.

Gwiazdor "Młodych wilków" zasugerował, że kobieta powinna się rozwieść już znacznie wcześniej.

Przepraszam, że to napisze, ale z tego co wiem Ty już dawno powinnaś to zrobić. Nie będę wydawać się w szczegóły i nie piszę tego na złość - napisał Jakimowicz.

Jarosław Jakimowicz komentuje rozwód Dominiki Tajner-WiśniewskiejJarosław Jakimowicz komentuje rozwód Dominiki Tajner-Wiśniewskiej Facebook

Co ciekawe, chwilę później post został skasowany.

Dominika Tajner komentuje swój rozwód

Na początku sporo osób zastanawiało się, czy post jest prawdziwy. Jednak ostatecznie Dominika Tajner-Wiśniewska odniosła się do niego i potwierdziła, że jest w trakcie rozwodu.

Jest to dla mnie bardzo trudna sytuacja. Bardzo go kocham, ale w związku są dwie osoby i samemu nie można zrobić nic... Michał złożył pozew o rozwód po wielu miesiącach przemyśleń. Tak zdecydował. Ja muszę to uszanować. Mam złamane serce... - powiedziała portalowi Plejada.pl.

Dominika Tajner-Wiśniewska i Michał Wiśniewscy byli małżeństwem od 2012 roku.

AD