Dominika Tajner-Wiśniewska wyjawia szokujące kulisy rozstania. "Możliwe, że Michał złożył pozew w ubiegłym roku"

Michał Wiśniewski wniósł pozew o rozwód. Taką informacją podzieliła się żona wokalisty, Dominika Tajner-Wiśniewska. Teraz światło dzienne ujrzały nowe fakty. Możliwe, że Wiśniewski papiery rozwodowe złożył jeszcze w ubiegłym roku.

We wtorek z samego rana polskie media obiegła szokująca dla wielu wiadomość. Michał Wiśniewski i Dominika Tajner-Wiśniewskarozwodzą się. Za pośrednictwem Facebooka poinformowała o tym sama żona lidera grupy Ich Troje. Już chwilę później w mediach pojawił się oficjalny komentarz Dominiki, w którym ta wyznała, że "jest to dla niej szalenie trudna sytuacja". Teraz w rozmowie z "Faktem" Tajner pokusiła się o kolejne wyznanie. 

Zobacz wideo

Michał Wiśniewski złożył pozew o rozwód już rok temu?

Okazuje się, że Dominika Tajner-Wiśniewska nie kryła zdziwienia, gdy dowiedziała się o decyzji Michała. Co więcej, jak dodała, możliwe, że Michał pozew o rozwód złożył już w ubiegłym roku. 

Chyba tylko Michał wie, co się stało. Jest mi smutno i bardzo, bardzo przykro. Nie jestem w stanie o tym rozmawiać. Nie wiem nawet, kiedy złożył pozew. Możliwe, że jeszcze w ubiegłym roku - wyznała w rozmowie z "Faktem".

Sprawa wygląda więc na bardzo skomplikowaną. Pikanterii dodaje fakt, że jeszcze zaledwie tydzień temu Michał i Dominika nagrywali wspólnie transmisję na żywo, gdzie zaprzeczyli wszelkim doniesieniom mediów na temat ich rzekomego kryzysu. No cóż, okazuje się jednak, że w każdej plotce jest ziarno prawdy. W tym przypadku to powiedzenie sprawdziło się nadzwyczaj trafnie. 

Michał Wiśniewski nie zabrał jeszcze głosu w tej sprawie, jednak my bardzo liczymy na jego komentarz. Jak myślicie, czy się wkrótce doczekamy?

DH