Mandaryna skończyła 41 lat. Dzieci i partner przygotowali dla niej wyjątkową niespodziankę z tej okazji. Pokazała nagrania

Marta Wiśniewska skończyła 41 lat. Czego jej życzycie?

Mandaryna była swego czasu jedną z najpopularniejszych piosenkarek w Polsce. Pomimo braku szczególnych umiejętności wokalnych udało jej się wylansować kilka przebojów, które nadal są puszczane w dyskotekach Chyba mało kto nie zna "Every Night".

Zobacz wideo

W ostatnich latach Mandaryna skupiła się na prowadzeniu szkoły tańca. Ku uciesze fanów, w ubiegłym roku postanowiła jednak wrócić na scenę. Na fali odzyskanej popularności gwiazda nagrała nowy singiel.

Mandaryna świętuje urodziny

Wczoraj była żona Michała Wiśniewskiego obchodziła 41. urodziny. Z tej okazji pochwaliła się na swoim Instagramie zdjęciem z dzieciństwa, do którego dołączyła wzruszający podpis.

 
Mogę spojrzeć w lustro i uśmiechnąć się do kobiety szczęśliwej, która żyje tu i teraz, która może wtulić się w ramiona swojego mężczyzny i czuć luksus bycia sobą - czytamy we wpisie.

Jeszcze bardziej wzruszająca była niespodzianka, jaką przygotowali dla niej najbliżsi: dzieci Fabienne i Xavier oraz partner Paweł Wójcik. Na InstaStories gwiazda pochwaliła się nagraniem, na którym widzimy, jak zdmuchuje świeczki z urodzinowego tortu.

Urodziny MandarynyUrodziny Mandaryny Instagram/marta.mandaryna

Uroczy prezent?