Edyta Górniak znów się zakochała? Tajemniczy adorator bardzo jej imponuje. "Budzi w niej ciepłe uczucia, jest oddany swoim córkom"

Wiele wskazuje na to, że Edyta Górniak ma nowego adoratora. Tomasz pochodzi z Gdańska i jest sportowcem. Diwie najbardziej imponuje w nim to, że bardzo kocha swoje córki z poprzedniego związku.
Zobacz wideo

Edyta Górniak na początku 2018 roku zaczęła spotykać się z o 16 lat młodszym mężczyzną. Mateusz Zalewski jest kierowcą rajdowym i to właśnie dla niego diwa kompletnie straciła głowę. Ich związek jednak nie przetrwał próby czasu i już w grudniu tego samego roku wokalistka oficjalnie potwierdziła, że nie są już razem.

ZOBACZ: Edyta Górniak rozpacza na Instagramie po utraconej miłości: Kobieta zakochana to kobieta stracona

Edyta Górniak ma nowego adoratora

Choć od ich rozstania minęły zaledwie trzy miesiące, to najwidoczniej Górniak nie zraziła się do mężczyzn i jest gotowa na nową miłość. Jak donosi "Życie na gorąco" pojawił się w jej życiu ktoś, kto bardzo jej imponuje.

Edyta ma wielu adoratorów, ale tylko jeden z nich budzi w niej ciepłe uczucia. To Tomasz, sportowiec, mieszkający na stałe w Gdańsku. Podobnie jak ona jest człowiekiem wolnym, zakończył swój poprzedni związek. Dużo podróżuje, żyje bardzo aktywnie, choć sportową karierę ma już za sobą.

Jednak Edycie najbardziej spodobał się fakt, że Tomasz tak jak ona ma dzieci z poprzedniego związku. Dla wokalistki jest to niezwykle ważne, bo przecież ona też samotnie wychowuje swojego syna Allana.

Jest odpowiedzialny, oddany swoim córkom. Każde rozstanie z nimi bardzo przeżywa. O sobie mówi: jestem przede wszystkim ojcem - twierdzi osoba z otoczenia gwiazdy.

Jak myślicie, tajemniczemu adoratorowi uda się skraść serce Górniak? Trzymamy kciuki.

JP

Więcej o:
Komentarze (48)
Edyta Górniak znowu się zakocha? Tajemniczy adorator bardzo jej imponuje. "Jest odpowiedzialny, oddany swoim córkom"
Zaloguj się
 • Gość: aneme

  Oceniono 24 razy 18

  ze sama sie tego nie wstydzi
  co 3 msce nowy
  masakra

 • Gość: Cori

  Oceniono 21 razy 17

  Ona to ma serce jak balie, a goscinna w kroku jak push-button motel.

 • Gość: as

  Oceniono 17 razy 15

  znowu ? jezu.....ile można. za chwile znów bedzie rozstanie i oczywiście na rozkładówce

 • Gość: mik

  Oceniono 18 razy 14

  kobieto trochę szacunku do siebie ,nie masz się czym chwalić że ktoś następny cię zostawił ,masz syna który bierze przykład z mamy

 • Gość: amp

  Oceniono 21 razy 11

  Edzia zaczyna byc bardziej znana z rozpusty niz spiewania.

 • topiramax

  Oceniono 7 razy 7

  Oddany swoim córkom sugeruje, że będzie Edi traktował jak małą księżniczkę. Tyle, że to może się skończyć zazdrością. Kobiety o osobowości dzieci nie lubią się dzielić tatusiami z rywalkami.

 • robas197

  Oceniono 14 razy 6

  ktos jej jeszcze nie yebał..?

 • bombalska

  Oceniono 4 razy 4

  No jest niedojrzala emocjonalnie. Tylko po co w te swoje znajomosci angazuje pol Polski?

 • 5andrzejm

  Oceniono 12 razy 4

  To już 14 partner w jej życiu.Ostatnie związki są coraz krótsze.-.A ilu jeszcze będzie tych ukochanych do końca życia ! Nie udaje jej się życie prywatne, rodzinne.Po co tak się afiszować medialnie z każdym związkiem? Cenię Edytę , ale za talent, jako Artystkę, za głos itd. , za utwory, za sympatyczność i wrażliwość. -

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX