"Dance...". Nasz informator: Paulina manipuluje ludźmi. Kolejna osoba podkreśla, że Miss miała zdrowe żebro

Ostatni odcinek programu "Dance, dance, dance" wywołał burzę. Ewa Chodakowska skrytykowała taniec Pauliny Krupińskiej, zarzucając jej, "że wszystko dostała od Boga w pakiecie", ale brakuje jej zaangażowania. Krupińska broniła się złamany żebrem, jednak według naszego informatora żadnej kontuzji nie miała.

Emocje po ostatnim odcinku programu "Dance, dance, dance" nie cichną. Przypomnijmy w skrócie, że Ewa Chodakowska, będąca jurorką w nowym show Polsatu, pokusiła się o mocną opinię w stosunku do występu Pauliny Krupińskiej oraz Klaudii Halejcio. Dostało się jednak głównie Paulinie, której Chodakowska zarzuciła brak zaangażowania. Paulina Krupińska na zarzuty odpowiedziała jasno, broniąc się kontuzją. Miss Polonia miała mieć rzekomo złamane żebro. 

Zobacz wideo

ZOBACZ TEŻ: "Dance, dance, dance". Ewa Chodakowska ostro o występie Krupińskiej. Skomentowała jej urodę. To jednak nie wszystko

Paulina Krupińska nie miała złamanego żebra. Mamy komentarz świadka

Nam udało się uzyskać komentarz informatora, będącego świadkiem tej sytuacji, z którego jasno wynika, że Paulina Krupińska nie miała złamanego, ani nawet osuniętego żebra. 

Paulina absolutnie nie miała złamanego lub pękniętego żebra i zostało to bardzo mocno wyolbrzymione z jej strony. Paulina manipuluje ludźmi, aby myśleli, że taka jest jej wersja, uważając że jest nieomylna. Nikogo się nie słucha. Podczas, gdy prawda jest bardzo często inna: przykładowo obróciła totalnie słowa Ewy, aby wyjść na ofiarę, a wszyscy wiemy jak było - żadnego hejtu ze strony Ewy do Pauliny nie było - mówi nasz informator.

Wydaje się więc, że Paulina rzeczywiście lekko wyolbrzymiła całą sytuację ze złamanym żebrem. Jaki był tego cel? To już pozostawiamy waszej ocenie. 

Wygląda jednak na to, że sprawa ta szybko nie będzie miała swojego końca. Czy Krupińska i Chodakowska przekażą sobie znak pokoju? Kto wyciągnie dłoń jako pierwszy? A może to sprawy włączy się ktoś jeszcze? My będziemy śledzić te wydarzenia na bieżąco. 

DH

Więcej o:
Komentarze (23)
"Dance...". Nasz informator: Paulina manipuluje ludźmi. Kolejna osoba podkreśla, że Miss miała zdrowe żebro
Zaloguj się
 • Gość: Fh

  Oceniono 48 razy 38

  Tu niestety Chodakowska miała rację: Krupińska dostała wszystko za darmo, bo miała szczęście urodzpicp się z takim a nie innym pakietem genów. To nie jest coś, na co mogłaby mieć jakikolwiek wpływ. Gdyby nie uroda to nikt by o Paulinie nie usłyszał. Często takie osoby są przyzwyczajone do ulgowego traktowania i dużo uchodzi im płazem, a jak ktoś inny zaczyna wymagać od nich tego samego, czego wymaga się od wszystkich, to jest placz, lament i foch.

 • Gość: mamamamamamamamamamama

  Oceniono 17 razy 15

  żałosna jest ta drama. oglądalnością niebawem będzie się prezes tvp chwalił w wiadomościach, tak wszyscy będą chcieli w wojnie obydwu pań uczestniczyć. nie jestem fanem żadnej z nich, ale przyznać trzeba, że aferę skręcić z niczego potrafią jak mało kto. teraz do kolejnego odcinka będzie szła promocja na każdym portalu, a równolegle wojna w mediach społecznościowych obu pań. to by było tyle a propos akcji #przeciwnienawiści

 • Gość: bb

  Oceniono 14 razy 12

  Jak się zgłaszam dobrowolnie do programu w którym coś jest ode mnie wymagane a ktoś to ocenia i ja dostaję za to niezłą kasę to nie robię obory i głupiego szumu. Tupanie nóżką i powtarzanie "jestem biedna, tak mi ciężko" to jakiś mentalny poziom przedszkola...Tyle było takich programów, tylu jurorów, tyle mocnych opinii i komentarzy i jakoś nikt nie robił większej dramy w tych wyreżyserowanych teatrzykach. Ale Krupińska musi zrobić...

 • Gość: Bułecka

  Oceniono 22 razy 12

  Ta zasrana , zarozumiła Paulinka myśli że wciąż jest Miss i wszystko jej wolno. Fałszywa baba jakich mało a przy tym pusta jak pustak haha

 • Gość: Andi

  Oceniono 23 razy 9

  Sorry,ale Ewa jest w jury i Jej zadaniem jest ocena Oceniła prawidłowo Paulina krzyknęła żeby jej „dorzuciła”więcej pkt Wszyscy ciezko pracują ale nie wszystkim może udać się występ Ewidentnie brak pokory i szkoda,ze psuje fajna atmosferę programu-a jest świetny.

 • Gość: O

  Oceniono 7 razy 7

  W nowym show polsatu? Raczej tvp

 • Gość: Kpina

  Oceniono 5 razy 5

  Show Polsatu? Nawet nie odróżniacie stacji telewizyjnych... "Dziennikarstwo"...

 • Gość: Tedy

  Oceniono 13 razy 5

  Obie baby głupie.. Będą teraz rozwlekac ten temat jakby się cholera wie co działo. Obie wielkie paniusie.

 • Gość: docia

  Oceniono 3 razy 3

  Krupinska to osoba nie umiejaca przyjmowac krytyki,zero pokory,wyniosla,nie potrafi sie zachowac w programie,nie ma klasy -cos strasznego!

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX