Mąż Agaty Kuleszy zabrał głos. Oskarża ją o molestowanie. "To ja jestem ofiarą"

Agata Kulesza i Marcin Figurski rozwodzą się. Oboje starają się o rozwód z orzeczeniem o winie drugiej strony. Mąż aktorki w rozmowie z "SE" wyznał, że padł ofiarą "molestowania moralnego".

Agata Kulesza rozwodzi się z mężem, Marcinem Figurskim. Jak informował tygodnik "Na Żywo", problemy w związku małżonków zaczęły się, gdy kariera aktorki ruszyła do przodu.

Z czasem nadmiar obowiązków sprawił, że coraz trudniej było im się spotkać. Zdarzało się im nawet oddzielnie wyjeżdżać na wakacje. Coraz rzadziej spędzane razem chwile już tak nie cieszyły, uśmiech ustąpił miejsca łzom, pojawiły się kłótnie, bolesne słowa, których Agata nie umiała wymazać z pamięci... - czytamy w "Na Żywo".

Jak dodawał magazyn, Kulesza złożyła pozew o rozwód z orzeczeniem o winie Marcina Figurskiego. Jednak ten odpowiedział jej tym samym, wskazując z kolei winę aktorki. 

Agata Kulesza rozwodzi się z mężem. Figurski twierdzi, że jest ofiarą

Znany operator filmowy w rozmowie z "Super Expressem" wyznał, że jest on ofiarą molestowania moralnego.

Sąd zrobi, jak uważa. Ja jestem ofiarą. Jestem wieloletnią ofiarą molestowania moralnego. Uświadomił mi to mój terapeuta. Ja uciekłem. Pani K. rzuciła się w psychotyczny pościg – wyznał Figurski "Super Expressowi".

Warto zauważyć, że mężczyzna nie mówi już o aktorce jak o żonie. Używa określeń "pani Kulesza" lub wręcz "pani K.". Aktorka natomiast na ten moment nie odniosła się do sprawy. Lakonicznego komentarza w sprawie udzieliła jedynie jej agentka.

Agata nie komentuje sprawy rozwodu. Ja również nie zajmuję się jej prywatnymi sprawami. Agata jest cały czas czynna zawodowo, a jej sprawy osobiste toczą się drugim torem i są jej sprawami prywatnymi. Chcielibyśmy, aby zostało to uszanowane – wyznała w rozmowie z "Super Expressem" Anna Szlemińska, agentka Agaty Kuleszy.

Agata Kulesza i Marcin Figurski

Agata Kulesza i operator filmowy Marcin Figurski są małżeństwem od 2006 roku. Przed ślubem byli parą przez 10 lat, a owocem ich związku jest córka Marianna.

MM

Jeśli chcesz być na bieżąco z informacjami ze świata show-biznesu, zaobserwuj nas na Instagramie >>>>>

Więcej o:
Komentarze (89)
Mąż Agaty Kuleszy oskarża ją o molestowanie. "To ja jestem ofiarą". Uświadomił mu to jego terapeuta
Zaloguj się
 • Gość: enough

  Oceniono 97 razy 85

  sio z prywatnymi problemami z przestrzeni publicznej, dajcie nam spokój, celebryci, politycy i ich partnerki, małżonkowie czy konkubenci,
  tak, do was mówię, Żyły, Marcinkiewicze, Rosati, Kulesze i wszyscy inni,
  to już się nudne robi!

 • Gość: ccc

  Oceniono 86 razy 50

  molestowanie moralne? ten jego terapeuta tez chyba padł ofiara molestowania oralnego...

 • Gość: m,.,..,

  Oceniono 72 razy 48

  a wiecie co jest najgorsze? że ten chłop, niezależnie od tego po czyjej stronie naprawdę jest wina, już jest przegrany. przez tę "medialną akcje" będzie bezrobotny. Środowisko filmowo-telewizyjne to świat totalnej hipokryzji, sami zdradzają na potęgę, piją na umór, urządzają jatki i się narkotyzują, ale jak wychodzi taka małżeńska/partnerska drama to od razu jej bohaterowie są bezrobotni. Figura po swoich szopkach rozwodowych (gdzie mąż oskarżał ją o picie razem z nim i awantury, a nie wiadomo czy to prawda) nigdzie nie gra, krawczyk jak zdradził zająca z włodarczyk, został wywalony z serialu i potem bardzo rzadko zapraszany do innych produkcji, włodarczyk za karę, że śmiała się związać z krawczykiem nie gra nigdzie do dnia dzisiejszego, kwiatkowska po oskarżeniu dejczera o znęcanie się chyba zmieniła zawód bo w ogóle jej nie widać i to od lat w żadnej produkcji, ola woźniak sama powiedziała, że po rozstaniu ze ślesickim musiała zawód zmienić, bo wywalali ją z każdego castingu... te przykłady można mnożyć i teraz też finał będzie taki, że gościu nawet kamery sobie nie ponosi, nie mówiąc już o byciu operatorem, nawet dyżurnym planu nie będzie...tak, że ten...

 • Gość: d

  Oceniono 54 razy 44

  Co za bagno. Czy nie można się rozwieść kulturalnie i po cichu? Terapeutka mu to uświadomiła? I co jeszcze? Co mu jeszcze podetknie...

 • bogdan19741974

  Oceniono 22 razy 20

  wszyscy sa molestowani nowa moda

 • Gość: Hhhhh

  Oceniono 38 razy 20

  Sprawa może mieć drugie dno. Nie bylismy świadkami ich życia, więc poczekajmy z ocenami.

 • stary.gniewny

  Oceniono 16 razy 16

  jestem molestowany discopolowo przez sąsiada. Iść do sądu?

 • Gość: Soft

  Oceniono 23 razy 15

  Bez klasy to rozstanie..Aż mdli..dziecko przeżywa pewnie koszmar bo kupa wstydu nic więcej

 • lusjola

  Oceniono 29 razy 13

  Panie F. nie wiem dlaczego nic a nic panu nie wierzę !!! Może trzeba walnąć się w piersi i przyznać że się dało ciała ...A może tak rozwód bez orzekania o winie ??? Współczuję córce ...

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX