Mąż Agaty Kuleszy zabrał głos. Oskarża ją o molestowanie. "To ja jestem ofiarą"

Agata Kulesza i Marcin Figurski rozwodzą się. Oboje starają się o rozwód z orzeczeniem o winie drugiej strony. Mąż aktorki w rozmowie z "SE" wyznał, że padł ofiarą "molestowania moralnego".

Agata Kulesza rozwodzi się z mężem, Marcinem Figurskim. Jak informował tygodnik "Na Żywo", problemy w związku małżonków zaczęły się, gdy kariera aktorki ruszyła do przodu.

Z czasem nadmiar obowiązków sprawił, że coraz trudniej było im się spotkać. Zdarzało się im nawet oddzielnie wyjeżdżać na wakacje. Coraz rzadziej spędzane razem chwile już tak nie cieszyły, uśmiech ustąpił miejsca łzom, pojawiły się kłótnie, bolesne słowa, których Agata nie umiała wymazać z pamięci... - czytamy w "Na Żywo".

Jak dodawał magazyn, Kulesza złożyła pozew o rozwód z orzeczeniem o winie Marcina Figurskiego. Jednak ten odpowiedział jej tym samym, wskazując z kolei winę aktorki. 

Agata Kulesza rozwodzi się z mężem. Figurski twierdzi, że jest ofiarą

Znany operator filmowy w rozmowie z "Super Expressem" wyznał, że jest on ofiarą molestowania moralnego.

Sąd zrobi, jak uważa. Ja jestem ofiarą. Jestem wieloletnią ofiarą molestowania moralnego. Uświadomił mi to mój terapeuta. Ja uciekłem. Pani K. rzuciła się w psychotyczny pościg – wyznał Figurski "Super Expressowi".

Warto zauważyć, że mężczyzna nie mówi już o aktorce jak o żonie. Używa określeń "pani Kulesza" lub wręcz "pani K.". Aktorka natomiast na ten moment nie odniosła się do sprawy. Lakonicznego komentarza w sprawie udzieliła jedynie jej agentka.

Agata nie komentuje sprawy rozwodu. Ja również nie zajmuję się jej prywatnymi sprawami. Agata jest cały czas czynna zawodowo, a jej sprawy osobiste toczą się drugim torem i są jej sprawami prywatnymi. Chcielibyśmy, aby zostało to uszanowane – wyznała w rozmowie z "Super Expressem" Anna Szlemińska, agentka Agaty Kuleszy.

Agata Kulesza i Marcin Figurski

Agata Kulesza i operator filmowy Marcin Figurski są małżeństwem od 2006 roku. Przed ślubem byli parą przez 10 lat, a owocem ich związku jest córka Marianna.

MM

Jeśli chcesz być na bieżąco z informacjami ze świata show-biznesu, zaobserwuj nas na Instagramie >>>>>