Kuba Wojewódzki zapowiedział, że w jego programie wystąpi Jakub Żulczyk. Pisarz go wyśmiał. "Pomylił mnie z kimś innym"

Jakub Żulczyk wystąpi u Kuby Wojewódzkiego? - Nie tym razem - pisarz zaprzeczył zapowiedziom dziennikarza.

W weekend Kuba Wojewódzki zapowiedział gości najnowszego odcinka swojego talk-show. Według niego na kanapach zagoszczą między innymi Kamil Nożyński, Roma Gąsiorowska i Jakub Żulczyk. Ostatni z wymienionych jest jednak innego zdania.

Zobacz wideo

Jakub Żulczyk nie wystąpi u Kuby Wojewódzkiego

Serial "Ślepnąć od świateł" był jednym z największych telewizyjnych przebojów ubiegłego roku. Produkcja została nakręcona na podstawie książki Jakuba Żulczyka o tym samym tytule. Autor nieczęsto pojawia się w mediach, tym bardziej wiadomość o jego udziale w programie Kuby Wojewódzkiego zaskoczyła jego fanów.

Jak się jednak szybko okazało, doszło do przekłamania. Żulczyk zaprzeczył na swoim fanpage'u, jakoby miał być gościem najnowszego odcinka talk-show.

Wbrew temu, co pisze pan Wojewódzki u siebie na fanpage, nie będę gościem jego programu we wtorek. Nie wiem, czy to forma zaproszenia, czy początki demencji pana Wojewódzkiego, czy zwykłe pomylenie mnie z kimś innym, w każdym razie - przepraszam rozczarowanych - czytamy we wpisie.

Sprostowanie rozbawiło fanów Żulczyka, którzy porównali całą sytuację do niesławnej wizualizacji Łukasza Jakóbiaka. Przypomnijmy, że dziennikarz internetowy udzielił dwa lata temu udawanego wywiadu w studiu do złudzenia przypominającym to, w którym nagrywany jest program Ellen DeGeneres. Póki co dziennikarz nie odniósł się do wpisu Jakuba Żulczyka.

Co myślicie o tej wpadce? Wojewódzki chciał przyciągnąć widzów? A może panowie po prostu się nie dogadali?

Więcej o:
Komentarze (60)
Kuba Wojewódzki oszukał widzów? Zapowiedział, że w jego programie wystąpi Jakub Żulczyk, a ten wszystkiemu zaprzeczył
Zaloguj się
 • janbar22

  Oceniono 59 razy 37

  10/10, Panie Jakubie Żulczyku.Bravissimo!

 • Gość: Kamil

  Oceniono 39 razy 25

  Panie Żulczyk jak mnie pan w tym momencie zaimponował! Szacuneczek.

 • diesel_poznan

  Oceniono 36 razy 24

  To nie początki demencji. To trwający już od dawna kryzys wieku średniego tego nieśmiesznego pana.

 • Gość: ewa32

  Oceniono 15 razy 13

  Dla Wojewódzkiego Żulczyk to chyba persona non grata, patrząc na pewne podobieństwo do pewnej osoby w pewnej książce

 • Gość: ooooo

  Oceniono 21 razy 13

  największym dramatem wojewódzkiego jest to ze po wpisaniu jego nazwiska w google wyskakuje nie on a urząd a po rozpoczęciu wpisywania instagram wyskakuje nie on a inspektorat wojewódzki... dlatego obrazony jest on na internet i trwa przy tv

 • komunikat.4

  Oceniono 27 razy 11

  a kto poważny pcha się na kanapę Wojewódzkiego?

 • zytkaa

  Oceniono 13 razy 9

  Niestety od dłuższego czasu u Wojewódzkiego pojawiają się sami jego znajomi (którzy już wcześniej byli) lub nikomu nie znane gwiazdki YouTube'a.

 • Gość: horoscope

  Oceniono 13 razy 7

  Biorąc pod uwagę jak Wojewódzkiego opisał Żulczyk a w serialu zagrał go Pazura (nadpobudliwego, narcystycznego pajaca z jakimś leciwym protektorem, który się nim "opiekuje" i, w podtekście, wkręcił do tv) to ze strony Powiatowego jakiś masochizm jest. Brawo Żulczyk!

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX