Radwańska o krytyce tańca Żyły. "Gdyby wszystko było pozytywne, nikt by tego nie oglądał". Ma też pewną radę dla byłej żony skoczka

"Taniec z Gwiazdami". Agnieszka Radwańska jest raczej chwalona przez jury programu. Krytycy nie szczędzą natomiast gorzkich słów Justynie Żyle. Tenisistka radzi byłej żonie skoczka, by ta podchodziła do sprawy z dystansem.
Zobacz wideo

Nowa edycja programu "Taniec z Gwiazdami" jest wyjątkowo emocjonująca. Wszystko za sprawą wyjątkowo surowych opinii jury w dwóch pierwszych odcinkach show. Szczególnie dostało się Justynie Żyle, która w parze tańczy z Tomaszem Barańskim. 

"Taniec z Gwiazdami. Pavlović i Grabowski o Żyle

Aż przełykam ślinę. Mówiłam o wysokim poziomie tej edycji. Cofam te słowa! Moja ciało krzyczy. Jestem zaskoczona. Tańczyłaś jak przedszkolak. Tańczyłaś, to za dużo powiedziane - powiedziała Pavlović, a jej wypowiedź została wybuczana przez widownię.

Jurorka nawiązała też do jej życia prywatnego.

To był występ i myślę, że znasz tą nomenklaturę swoją (byłą), to był taki mizerny skok bez zaznaczonego telemarku. Pozostaje ci walka o SMS-y. Masakra - zagrzmiała w pierwszym odcniku "Czarna mamba".

Wszelki granice przekroczył natomiast Grabowski, który zamiast tradycyjnego komentarza, postanowił wygłosić "wiersz".

Justyna Żyła, uważaj, abyś w następnym odcinku nie była była... - wyrecytował dumny z siebie.

Niektórzy są zdania, że jurorzy powinni przeprosić celebrytkę.

ZOBACZ TEZ: Iwona Pavlović nie odpuszcza Justynie Żyle. Jurorce znowu puściły nerwy. "Nie zamierzam jej przepraszać"

A jakie zdanie na ten temat ma jej koleżanka z programu, Agnieszka Radwańska?

"Taniec z Gwiazdami". Agnieszka Radwańska o krytyce jury w stosunku do Justyny Żyły

Radwańska w rozmowie z Plotkiem przyznała, że jury jest faktycznie surowe. Sama była kilka razy zaskoczona. Tłumaczy jednak, że jest to program rozrywkowy i takie są jego prawa

Jest to program rozrywkowy. Można by było kogoś skrytykować w łagodniejszy sposób, ale gdyby każda krytyka i uwaga była pozytywna, pewnie nikt by tego programu nie oglądał. Trzeba więc liczyć się z tym, że iskry będą lecieć. I trzeba być po prostu na to gotowym - mówiła Radwańska.

Przyznała również, że w takiej sytuacji najlepiej jest podchodzić do wszystkiego z dystansem.

I podchodzić do tego przede wszystkim z dystansem. Nie brać tego wszystkiego tak do siebie - radzi Radwańska.

Po drugim odcinku programu porozmawialiśmy także z samą zainteresowaną i musimy przyznać, że dystansu jej nie brakuje. Oby tak dalej!

Zobacz wideo

MM

Jeśli chcesz być na bieżąco z informacjami ze świata show-biznesu, zaobserwuj nas na Instagramie >>>