Radwańska o krytyce tańca Żyły. "Gdyby wszystko było pozytywne, nikt by tego nie oglądał". Ma też pewną radę dla byłej żony skoczka

"Taniec z Gwiazdami". Agnieszka Radwańska jest raczej chwalona przez jury programu. Krytycy nie szczędzą natomiast gorzkich słów Justynie Żyle. Tenisistka radzi byłej żonie skoczka, by ta podchodziła do sprawy z dystansem.
Zobacz wideo

Nowa edycja programu "Taniec z Gwiazdami" jest wyjątkowo emocjonująca. Wszystko za sprawą wyjątkowo surowych opinii jury w dwóch pierwszych odcinkach show. Szczególnie dostało się Justynie Żyle, która w parze tańczy z Tomaszem Barańskim. 

"Taniec z Gwiazdami. Pavlović i Grabowski o Żyle

Aż przełykam ślinę. Mówiłam o wysokim poziomie tej edycji. Cofam te słowa! Moja ciało krzyczy. Jestem zaskoczona. Tańczyłaś jak przedszkolak. Tańczyłaś, to za dużo powiedziane - powiedziała Pavlović, a jej wypowiedź została wybuczana przez widownię.

Jurorka nawiązała też do jej życia prywatnego.

To był występ i myślę, że znasz tą nomenklaturę swoją (byłą), to był taki mizerny skok bez zaznaczonego telemarku. Pozostaje ci walka o SMS-y. Masakra - zagrzmiała w pierwszym odcniku "Czarna mamba".

Wszelki granice przekroczył natomiast Grabowski, który zamiast tradycyjnego komentarza, postanowił wygłosić "wiersz".

Justyna Żyła, uważaj, abyś w następnym odcinku nie była była... - wyrecytował dumny z siebie.

Niektórzy są zdania, że jurorzy powinni przeprosić celebrytkę.

ZOBACZ TEZ: Iwona Pavlović nie odpuszcza Justynie Żyle. Jurorce znowu puściły nerwy. "Nie zamierzam jej przepraszać"

A jakie zdanie na ten temat ma jej koleżanka z programu, Agnieszka Radwańska?

"Taniec z Gwiazdami". Agnieszka Radwańska o krytyce jury w stosunku do Justyny Żyły

Radwańska w rozmowie z Plotkiem przyznała, że jury jest faktycznie surowe. Sama była kilka razy zaskoczona. Tłumaczy jednak, że jest to program rozrywkowy i takie są jego prawa

Jest to program rozrywkowy. Można by było kogoś skrytykować w łagodniejszy sposób, ale gdyby każda krytyka i uwaga była pozytywna, pewnie nikt by tego programu nie oglądał. Trzeba więc liczyć się z tym, że iskry będą lecieć. I trzeba być po prostu na to gotowym - mówiła Radwańska.

Przyznała również, że w takiej sytuacji najlepiej jest podchodzić do wszystkiego z dystansem.

I podchodzić do tego przede wszystkim z dystansem. Nie brać tego wszystkiego tak do siebie - radzi Radwańska.

Po drugim odcinku programu porozmawialiśmy także z samą zainteresowaną i musimy przyznać, że dystansu jej nie brakuje. Oby tak dalej!

Zobacz wideo

MM

Jeśli chcesz być na bieżąco z informacjami ze świata show-biznesu, zaobserwuj nas na Instagramie >>>

Więcej o:
Komentarze (20)
Agnieszka Radwańska o krytyce tańca Żyły. "Gdyby wszystko było pozytywne, nikt by tego nie oglądał". Ma też pewną radę dla byłej żony skoczka
Zaloguj się
 • Gość: Effka

  Oceniono 34 razy 24

  Że też ktoś zrozumiał, co powiedziała Radwańska....? Napchała tyle kwasu hialuronowego w usta, że ma kłopoty z mówieniem. Ja rozumiem co trzecie słowo z tego, co ona mówi.

 • Gość: bajka

  Oceniono 22 razy 18

  Aż przykro patrzeć,że tak młoda dziewczyna już się szprycuje botoksem. Kąciki ust ma tak podniesione, że przypomina Jacka Nicolsona jako Jokera w filmie Batman. Dziewczyno spójrz w lustro i się opamiętaj.Młodsza Bohosiewicz niestety też majstruje przy kącikach ust. Wygląda to bardzo komicznie.

 • Gość: melon

  Oceniono 27 razy 17

  Gdyby Radwańska zatańczyła tak jak Żyła ,na pewno byłaby skrytykowana ,dużo łagodniej , wprost najdelikatniej jak się da:)

 • Gość: Bibi&kot

  Oceniono 10 razy 10

  Przerażający jest sposób w jaki Radwańska mówi- tragedia!!! Pomijam już okropny amerykańsko-angielski akcent; ona praktycznie nie porusza ustami! Stosując zabiegi z zakresu medycyny estetycznej zrobiła sobie ogromną krzywdę!

 • Gość: Gosciu

  Oceniono 17 razy 9

  Łatwo mówić komuś nie przejmuj się jak coś nas nie dotyczy ;) p. Radwańska też jakoś super nie tańczy ale nie otrzymała tak krytycznych opini

 • Gość: Gościówa

  Oceniono 12 razy 8

  Isia nie wpuszczała na konferencje prasowe dziennikarzy tvn, bała się krytyki?

 • Gość: Gosc

  Oceniono 7 razy 5

  Pawłowicz zapomniała co powiedziała nie było to wyłącznie krytyka tańca

 • ironeye

  Oceniono 5 razy 3

  "media powinny przeprosić celebrytkę" - kogo, przepraszam???

 • Gość: Ewora

  Oceniono 7 razy 1

  Krytyka owszem musi być w takim programie. Jednak tam biorą udział laicy, których prowadzi zawodowy tancerz. A szanowne jury zamiast krytyki konstruktywnej, gdzie taka osoba czuła by się zdopingowana do dalszej pracy uprawiają krytykę deztrukcyjną tak, że ręce nam widzom opadają. Po takiej podłej opinii i hejcie to dziwię się, że p. Justyna jeszcze mimo wszystko bierze udział w tej parodii oceny. To p. Justyna ma klasę nie Polsat i nie to jury!

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX