Agnieszka Woźniak-Starak wspomina bajeczny ślub w Wenecji. Jej mąż natomiast zdradził, co urzekło go w ukochanej

Agnieszka Woźniak-Starak poprowadzi nową odsłonę programu "Big Brother". Z tej okazji pojawiła się w Kulisach Sławy "Uwagi", gdzie opowiedziała o swoim bajecznym ślubie w Wenecji.

Agnieszka Woźniak-Starak dwa i pół roku temu poślubiła swojego partnera Piotra. Oboje starali się jak najmniej zdradzić faktów z uroczystości. Teraz jednak prezenterka była bohaterką cyklu Kulisy Sławy "Uwagi" TVN-u, gdzie uchyliła rąbka tajemnicy. 

Agnieszka Woźniak-Starak o ślubie 

Para powiedziała sobie "tak" w weneckim pałacu Ca'Vendramin Calergi przy słynnym Canal Grande. Woźniak-Starak przyznaje, że było to jej wymarzone miejsce na ceremonię.

Ta Wenecja ma w sobie taką magię, że jak płynęłam łódką, i Ci wszyscy turyści mi machali, to było to niezwykłe i strasznie wzruszające. Unosiłam się nad ziemią. Nie mogłam uwierzyć w to, co się dzieje - wspominała w "Uwadze".
Nie wyobrażam sobie piękniejszego ślubu - dodała.

W programie głos zabrał też sam mąż Agnieszki, Piotr Woźniak-Starak. W rozmowie z dziennikarką "Uwagi" wyznał, co go zauroczyło w ukochanej.

To jest coś głębszego, mówią o nas stare dusze. My się po prostu rozumiemy - mówił.
Ja wiedziałem, że to jest partner. Nie znam drugiej takiej osoby jak moja żona. Z jednej strony bardzo dużo czyta, a z drugiej - jest wariatem - dodał. 
 

Związek Agnieszki i Piotra Woźniaków-Staraków na początku ich znajomości budził spore kontrowersje. Oni udowodnili jednak, że "niedowiarkowie" nie mieli racji. Małżeństwo tworzy dziś jedną z najpiękniejszych par w polskim show-biznesie. Trzymamy kciuki za przyszłość!

MM

Jeśli chcesz być na bieżąco z informacjami ze świata show-biznesu, zaobserwuj nas na Instagramie >>>>