Enrigue Iglesias pochwalił się wzruszającym zdjęciem z dwuletnią córką. Lucy rośnie jak na drożdzach

43-letni gwiazdor jest ojcem bliźniąt. Dzieci przyszły na świat dwa lata temu. Piosenkarz pochwalił się właśnie zdjęciem jednej z dziewczynek.

Enrique Iglesias od ponad dwóch dekad należy do czołówki światowych gwiazd muzyki. Sławę zapewniły mu nie tylko przeboje, ale także uroda, którą z kolei doceniły jego fanki. Na ich nieszczęście, gwiazdor ma już zajęte serce, a w dodatku jest ojcem.

Zobacz wideo

Na początku swojej kariery, Iglesias spotykał się z wieloma kobietami. Jego związki z Sofią Vergarą czy Christiną Aguilerą były jednak przelotne. Prawdziwą miłością piosenkarza okazała się być Anna Kurnikowa - rosyjska tenisistka. Para poznała się na planie teledysku do piosenki "Escape". Od tamtej pory tworzą szczęśliwy związek.

Enrique Iglesias pochwalił się 2-letnią córką

Enrique Iglesias i Anna Kurnikowa są parą od 18 lat, mimo to nadal nie zdecydowali się na ślub. Media wielokrotnie zastanawiały się nawet, czy piosenkarz i tenisistka wciąż są razem, a to dlatego, że żadne z nich nie lubi obnosić się ze swoim uczuciem.  Ich miłość wciąż jednak kwitnie, a dowodem na to było chociażby powitanie na świecie bliźniąt, Nicolasa i Lucy. Dzieci urodziły się w grudniu 2017 roku.

Szczęśliwi rodzice bardzo rzadko wrzucają do sieci zdjęcia bliźniąt, jednak od czasu do czasu pozwalają sobie na wyjątek. Ostatnio Enrique pochwalił się uroczym zdjęciem z dwuletnią Lucy. Mała rośnie jak na drożdżach, a dumny tata nie kryje się ze swoim szczęściem.

 

W komentarzach pod zdjęciem nie brakuje zachwytów.

Piękne zdjęcie.
Jak uroczo - piszą fani Iglesiasa.

Jak widać, da się połączyć światową karierę z udanym życiem prywatnym. Gratulujemy.

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.