Jennifer Lopez po raz kolejny się zaręczyła. Gwiazda pochwaliła się ogromnym pierścionkiem. Kim jest jej przyszły mąż?

Jennifer Lopez znów zostanie żoną. Jej ukochany oświadczył się piosenkarce po dwóch latach związku.

Mimo wcześniejszych zapewnień jakoby już nigdy nie miała stanąć na ślubnym kobiercu, Jennifer Lopez właśnie przyjęła oświadczyny. Piosenkarka od dłuższego czasu spotyka się z Alexem Rodriguezem. Zaledwie miesiąc temu para świętowała drugą rocznicę ich związku. Teraz przyszedł czas na małżeństwo.

Zobacz wideo

Do tej pory Jennifer Lopez nie miała szczęścia w miłości. Gwiazda ma na swoim koncie aż trzy nieudane małżeństwa. Dwa pierwsze z nich rozpadły się po niecałym roku. W 2012 roku J.Lo zakończyła 8-letnie małżeństwo z wokalistą Markiem Anthonym. Owocem ich związku są bliźnięta – córka Emma Maribel i syn Maximilian "Max" David.

Jennifer Lopez zaręczyła się z Alexem Rodriguezem

Przez dłuższy czas piosenkarka stroniła od związków. Na początku 2017 roku związała się jednak z Alexem Rodriguezem. Szybko okazało się, że Lopez trafiła na bratnią duszę, o czym regularnie zapewniała w mediach społecznościowych. Na jej instagramowym profilu znajdziemy wiele zdjęć w towarzystwie ukochanego.

Po dwóch latach związku, sportowiec postanowił oświadczyć się Jennifer Lopez. Ta oczywiście zgodziła się. Para poinformowała o swoich zaręczynach za pośrednictwem Instagrama.

Oboje niemal w tym samym czasie dodali na swoje profile zdjęcia, na których pochwalili się ogromnym pierścionkiem zaręczynowym piosenkarki. Trzeba przyznać, że robi wrażenie.

Alex Rodriguez - kim jest przyszły mąż Jennifer Lopez?

Alex Rodriguez ma 43 lata i z pochodzenia jest Dominikańczykiem. W 2016 roku zakończył trwającą 22-lata karierę bejsbolisty. Występował w barwach Seattle Mariners, Texas Rangers oraz New York Yankees. Podobnie jak J.LO ma dzieci z poprzedniego związku. Jego poprzednie małżeństwo z Cyntią Scurtis zakończyło się po 6 latach. Para doczekała się dwóch córek.

Gratulujemy i pytamy - kiedy ślub? ;)

Więcej o: