Jacek Braciak i Agata Buzek niedawno ogłosili, że są parą. Po kilku miesiącach znajomości planują już ślub?

Jacek Braciak i Agata Buzek są parą. Pojawili się razem na premierze filmu "Córka trenera" i potwierdzili doniesienia o związku. Teraz znajoma aktorów twierdzi, że niedługo się zaręczą.
Zobacz wideo

Jacek Braciak i Agata Buzek długo ukrywali, że są parą. Choć paparazzi robili im zdjęcia podczas wspólnych spotkań, kiedy nie szczędzili sobie czułości i obejmowali się, to aktorzy nie potwierdzali medialnych plotek. Dopiero na premierze filmu "Córka trenera", w którym oboje zagrali, pierwszy raz pojawili się razem na czerwonym dywanie. Byli najchętniej fotografowaną parą podczas wydarzenia.

Jak donosił "Super Express", zakochani szybko zdecydowali się na poważny krok. Postanowili zamieszkać ze sobą na warszawskiej Saskiej Kępie.

ZOBACZ: Agata Buzek i Jacek Braciak zamieszkali razem na Saskiej Kepie! Na jednym ze spacerów aktor podarował ukochanej uroczy prezent

Prawdopodobnie pomiędzy Agatą i Jackiem zaiskrzyło podczas zdjęć do "Córki trenera". Jeszcze zanim padł ostatni klaps na planie, oni byli już parą. Braciak w wywiadzie dla magazynu "Pani" wyznał, że podobają mu się kobiety nieoczywiste.

Chyba jakiś taki poziom komplikacji imponuje mi w kobiecie. To jest osobowość, nieoczywista uroda, jakaś skaza, która mnie pociąga - powiedział aktor.

Jak twierdzi znajoma aktorów, być może już wiosną para zaręczy się.

Jacek nie zamierza zbyt długo zwlekać z oświadczynami. Niewykluczone, że w pierwszy dzień wiosny poprosi Agatę o to, by została jego żoną" - zdradza znajoma aktorskiej pary w Życiu na gorąco

Myślicie, że to prawda?

JP

Więcej o: