Gienek Loska wciąż walczy o życie. By go uratować, potrzeba ogromnych nakładów finansowych

Gienek Loska kilka miesięcy temu doznał wylewu krwi do mózgu. Niedawno pojawiły się informacje, że muzyk czuje się lepiej. Były jednak przedwczesne. Finalista "X Factor" wciąż walczy o życie.

Gienek Loska jakiś czas temu wybudził się ze śpiączki. Mówiono wówczas, że muzyk zaczął reagować na bodźce zewnętrzne i był w stanie komunikować się z otoczeniem. Jednak ostatnio jego stan niespodziewanie się pogorszył.

Gienek Loska wciąż walczy o życie

Muzyk obecnie przebywa w rodzinnym domu na Białorusi. Choć wciąż jest przykuty do łóżka, może liczyć na stałą opiekę swojej mamy, Ludmiły. Jakiś czas temu Gienka odwiedziła wolontariuszka z Polski. Po powrocie do kraju Polska Fundacja Muzyczna wydała oświadczenie w stanie zdrowia Loski. Niestety, jego stan znacznie się pogorszył. Leczenie wymaga ogromnych nakładów finansowych.

Aktualnie Artysta przebywa w domu w Biełooziersku pod codzienną opieką mamy i bliskich. Jego stan zdrowia od ostatniego naszego komunikatu niestety pogorszył się. Obecnie tłumaczona na polski jest ostatnia dokumentacja medyczna z Białorusi. Pozwoli to nam wykonać kolejne konsultacje lekarskie, żeby organizowana z Polski pomoc mogła być jak najbardziej efektywna - czytamy profilu fundacji.

O Gienku Losce ponownie zrobiło się głośno we wrześniu 2018 roku. Podczas pobytu u swojej matki na Białorusi doznał rozległego wylewu krwi do mózgu. Po operacji artysta przez kilka miesięcy był w śpiączce.

AD

Więcej o: