Paris Jackson przerywa milczenie. Zabrała głos pierwszy raz od premiery "Leaving Neverland". Jej komentarz jest jednoznaczny

Paris Jackson po raz pierwszy zabrała głos po emisji dokumentu o Michaelu Jacksonie "Leaving Neverland". Zaapelowała o spokój.

Na HBO pojawił się dokument o Michaelu Jacksonie. Główne role należą do dwóch dorosłych już mężczyzn, Wade'a Robsona i Jamesa Safechucka. Przyznali oni, że przez wiele lat byli gwałceni przez piosenkarza. Jego córka, Paris Jackson, wreszcie wypowiedziała się publicznie na temat tej sprawy.

Zobacz: James Safechuck jako 10-latek "poślubił" Jacksona. W dokumencie o nim opowiada druzgocące szczegóły. Fani mają skrajne opinie

Zobacz wideo

Paris Jackson prosi, by opadły emocje

Michael JacksonMichael Jackson Agencja Gazeta

Przypomnijmy, że Paris po oficjalnej premierze materiału 25 stycznia na festiwalu w Sundance przeżyła załamanie nerwowe. Według znajomych Jackson, zarzuty, które twórcy filmu przedstawili jej ojcu, sprawiły, że 20-latka zdecydowała się zamknąć w ośrodku, który pomaga młodym osobom, zmagającym się z depresją. 

Teraz zdecydowała się jednak zabrać głos w tej sprawie. Na Twitterze opublikowała krótki, lecz wymowny wpis:

Nie chcę nikogo urazić, ale trzeba się uspokoić. Wiem, że niesprawiedliwość potrafi być frustrująca i łatwo się zatracić. Ale spokojne reagowanie jest bardziej zrozumiałe niż reagowanie w złości. Co więcej, najlepiej jest się od tego odciąć - napisała.

Paris JacksonParis Jackson Rich Fury / Rich Fury/Invision/AP

Nie jest to jednak oficjalne oświadczenie. Jeden z internautów napisał więc, że liczy na to, że Paris wreszcie zajmie formalne stanowisko w tej sprawie. Dziewczyna odpisała, że ona natomiast czeka, aby w „mediach pisano w końcu prawdziwe newsy”. Na pewno nie jest to dla niej łatwe.

AW

Więcej o:
Komentarze (109)
Paris Jackson po raz pierwszy zabrała głos po wyznaniach ofiar molestowania Michaela Jacksona. Jej komentarz jest jednoznaczny
Zaloguj się
 • Gość: Renia

  Oceniono 106 razy 100

  Ludzie, litości. Nawet gdyby to była prawda, to czy winę się dziedziczy? Ona miała 11 lat w chwili śmierci Jacksona. Dlaczego miałaby wiedzieć coś o tej sprawie i wydawać oświadczenia?

 • Gość: ?

  Oceniono 62 razy 40

  Nie wierzę w to co czytam... Zapomnieliscie chyba wszyscy że w świetle prawa Michael Jackson był osobom niewinną, podczas procesu został uniewinniony... A ci dwaj mężczyźni byli już wtedy ludźmi dorosłymi i twierdzili że Michael ich nie krzywdził ten Robson zeznawal nawet pod przysięga... Więc coś jest nie tak są mało wiarygodni według mnie.. A ten dokument jest bardzo stronniczy moim zdaniem ma za zadanie przedstawić Michaela jako bestię, gdzie druga strona ludzie dla których był najlepszym przyjacielem, filantropem, ojcem. Ta nagonka jest nie namiejscu bo teraz nie ma nawet słowa przeciw słowu bo on nie żyje... Mogli dochodzić swoich praw za jego życia a teraz cierpi tylko jego rodzina. To przykre..

 • Gość: Sayada

  Oceniono 43 razy 27

  Nie wierzę w to co czytam....Serio. Serio proces o molestowanie by wygrał..nawet gdyby nie poszedł na ugodę..Bo ludzie chcieli kasy..kasy! Nie ważne jakim sposobem ją chcą wyłudzić.... Zakichany Wade Robson..gdyby nie praca z Michaelem..nie miałby pewnie nic.. choreografem Britney Spears też by nie został...Może ją też oskarży o molestowanie co..? Haha. Kiedy Michael żyłt o Wade śpiewał o jego niewinności..w mediach..Bo dzięki MJ był kimś. MJ zmarł można sr... mu na grób za przeproszeniem..bo sie nie obroni..a źródełko w banku wysycha, no nie? Ludzie.. zero obiektywizmu w was. Nie jego dzieci bo białe...Tylko każdy zapomniał, o jego bielactwie, O tym jakie piekło przechodził za dzieciaka...Jak bardzo media manipulowały wiadomościami na jego temat...I dalej to robią..bo to chodliwy materiał? Paris świetnie się odniosła, pisząc o tym by media brały wiadomości od sprawdzonych źródeł..Robson w tym momencie popełnił krzywoprzysięstwo. W sądzie na rozprawie MJ'a móił o jego niewinności..że Król popu to jego przyjaciel..Że go kocha... a teraz nagle wylewa wiadro shitu na zmarłego tylko do pokazania swojej niewdzięcznej, kłamliwej paszczy w HBO? Obejrzeli wy materiał, ale wcześniejsze życie jakoś was nie obeszło... Odnosicie się do tego co widzie teraz? Zabawne. Po tylu latach nagle by sie zorientowali że byli molestowani...No wybaczcie ale to komedia jest. Wszystko dla kasy i sławy...Nawet zdeptać komuś grób...

 • dziennikarz100

  Oceniono 35 razy 19

  dziewczyna ma absolutna racje!!! po za tym ci faceci klamia w zywe oczy!!! tu chodzi o kase nic wiecej typowe amerykany!!!!

 • gangut

  Oceniono 28 razy 16

  Miejmy nadzieję że rodzina puści hieny dziennikarskie i miłośników łatwego zarobku w skarpetkach.

 • Gość: Nasza Pani

  Oceniono 22 razy 14

  Gdyby Jackson chciał gwałcić dzieci-to z Afryki przywiozłby sobie wagon Murzyniątek o których nikt nigdy by się nie upomniał! A tak? O co chodzi? O KASĘ!!!

 • uenostation54

  Oceniono 20 razy 14

  a ja powiem - i co z tego? co to kogo obchodzi? facet kopnął dawno w kalendarz, a tych dwóch potrzebuje kasy. Paris, nie daj im się.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX