Robert Śmigielski komentuje mocny wywiad Weroniki Rosati. Wystarczyło tylko kilka słów

Weronika Rosati udzieliła mocnego wywiadu, który pojawił się w "Wysokich Obcasach". Oskarża w nim byłego partnera o przemoc fizyczną. Robert Śmigielski skomentował jej wypowiedź.
Zobacz wideo

Weronika Rosati kilka miesięcy po tym, jak w grudniu 2017 roku urodziła córkę Elizabeth, rozstała się z partnerem, lekarzem Robertem Śmigielskim. Wtedy tłumaczyła, że po dwóch latach związku doszli do wniosku, że się od siebie oddalili. Aktorka dopiero od niedawna zdradza, jej zdaniem, prawdziwe przyczyny. Jakiś czas temu w "Gali" opowiedziała o samotnym macierzyństwie i wyznała, że miała "bardzo poważne powody", by się z nim rozstać. Wtedy jeszcze nie ujawniła, o co tak naprawdę chodzi.

Zdjęcia z przyjęcia urodzinowego córki Weroniki RosatiZdjęcia z przyjęcia urodzinowego córki Weroniki Rosati Instagram.com

Weronika Rosati i jej mocny wywiad. Śmigielski komentuje

Teraz jednak odważyła się powiedzieć to głośno. Właśnie ukazał się jej wywiad dla "Wysokich Obcasów" przeprowadzony przez Magdalenę Środę. Weronika Rosati wyznała, że była ofiarą przemocy "fizycznej, psychicznej, ekonomicznej i werbalnej". Jak przyznała, znosiła to bardzo długo, gdyż była zakochana.

Uderzał wielokrotnie. W twarz, w rękę. Uderzył mnie też, jak byłam w zaawansowanej ciąży, a potem, gdy trzymałam córeczkę na rękach. O przemocy milczałam, ale mniej ze strachu, bardziej ze wstydu. Myślałam: wszyscy powiedzą, że Weronice znów się nie udało, kolejny facet, kolejna porażka! Nie chciałam porażek. Poza tym byłam zakochana, wierzyłam w przemianę. Każda kobieta wierzy, prawda? Tak bardzo chciałam mieć pełną rodzinę dla córki - wyznała w wywiadzie.

Zobacz: Weronika Rosati odeszła od partnera, bo się nad nią znęcał. "Uderzył mnie, jak byłam w zaawansowanej ciąży, a potem, gdy trzymałam córkę na rękach"

Są to dość mocne oskarżenia pod adresem cenionego lekarza. "Fakt" dowiedział się, że aktorka złożyła zawiadomienie na policji. Doszło do tego w styczniu 2019 roku, czyli prawie pół roku po ich rozstaniu. Dziennikarze zadzwonili też do Śmigielskiego z prośbą o komentarz. Z jego słów wynika, że jego była partnerka robi wszystko, by mu zaszkodzić:

Dowiaduję się tego od państwa redakcji. Jeśli tak jest to uważam, że to celowa gra mojej byłej partnerki, by mnie zdyskredytować - stwierdził.

Weronika Rosati i Robert ŚmigielskiWeronika Rosati i Robert Śmigielski KAPIF.pl

Weronika Rosati i Robert Śmigielski

Weronika Rosati poznała ortopedę Roberta Śmigielskiego w 2016 roku, kiedy leczyła nogę po wypadku samochodowym. Po dwóch latach doszło do ich rozstania. Jak wyznała w jednym z wywiadów, doszło do tego zaraz po porodzie, gdy dowiedziała się, że oprócz czwórki dzieci z małżeństwa, ma jeszcze trójkę dzieci z dwoma innymi kobietami.

AW

Więcej o:
Komentarze (278)
Robert Śmigielski komentuje mocny wywiad Weroniki Rosati. Wystarczyło tylko kilka słów
Zaloguj się
 • Gość: aga

  Oceniono 250 razy 192

  to jest chyba rodzaj jednostki chorobowej u mężczyzny, którego podnieca tylko zapłodnienie kobiety, a potem jej wyrzucenie.O tym świadczy choćby ilość dzieci z różnymi kobietami.

 • Gość: KIss

  Oceniono 233 razy 169

  Wierze Weronice. Już sama ilość partnerek i dzieci wskazuje, że z gościem jest coś nie tak. Dobrze, że Weronika mówi o tym głośno, tacy jak on liczą na to, że ofiara się nie odważy, albo że nikt jej nie uwierzy, no bo jak to przecież biedna nie jest tzn. że nie może być ofiarą przemocy. Wstyd panie doktorze!

 • Gość: Aw

  Oceniono 187 razy 161

  Nigdy żaden mężczyzna, który stosuje przemoc (jakąkolwiek), a jest wykształconym i dobrze sytuowanym człowiekiem, nie przyzna się do tego. Stosując manipulację za wszelką cenę, ale bardzo spokojnie i stanowczo, będzie udowadniał, że nic takiego nie mogło mieć miejsca, że to pomówienia. Walka z takim człowiekiem jest bardzo trudna. Sama wiem, jakie to trudne. Taki cz

 • Gość: Gość

  Oceniono 181 razy 141

  A co według Was miał powiedzieć .... Tak lubię bić kobiety !!! Dobrze że Weronika o tym mówi.... wiele kobiet cierpi .... Wstyd Panie Doktorze

 • elenem

  Oceniono 153 razy 125

  Jaki z tego wniosek? zanim zainteresujesz się czyimś Mężem, to się dobrze zastanów- z jakiego powodu był rozwód?
  I zapamietaj -
  Żony z dziećmi nie odchodzą od dobrych mężów.
  Dobrzy mężowie nie zostawiają swoich żon i dzieci.

 • Gość: aga1

  Oceniono 110 razy 90

  Odpowiedzialny facet, w tym wieku nie robi kolejnego dziecka, bo wie, że co najmniej 20 kolejnych lat trzeba dziecko wychowywać, zajmować się nim, przebywać, kochać, wspierać, być w każdym dniu. Dla niego stworzenie dziecka jest tylko pozostawieniem śladu po sobie.

 • Gość: adam

  Oceniono 120 razy 78

  jak by to była nieprawda nie odeszłaby od ojca dziecka zaraz po porodzie

 • Gość: Paulina

  Oceniono 90 razy 48

  Ja tez wierze Weronice !! I nie chce czytać artykułów, które w jakikolwiek sposób bronią Śmigielskiego!!! Troszeczke kultury i samokrytyki !!

 • Gość: Ewa

  Oceniono 47 razy 41

  A ja jestem ciekawa opinii jego byłej żony. Bo jeżeli stosował przemoc ( słowną, fizyczną, finansową) wobec Rosati, to tak samo traktował żonę. Ludzie tak bardzo się nie zmieniają.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX