"Taniec z Gwiazdami". Michał Malitowski zrezygnował z udziału w programie. "Przyjmijcie moje przeprosiny"

Michał Malitowski nie pojawił się w pierwszym odcinku "Tańca z Gwiazdami". Teraz wydał oświadczenie, w którym potwierdził, że kontuzja uniemożliwia mu udział w 9. edycji tanecznego show.

"Taniec z Gwiazdami" boryka się ze sporymi problemami. W pierwszym odcinku programu zabrakło Michała Malitowskiego. Jednocześnie była to pierwsza sytuacja w historii programu, kiedy jury oceniało występy w niepełnym składzie. Tancerz wydał właśnie oświadczenie, w którym potwierdził rezygnację z udziału w show.

Michał Malitowski rezygnuje z "Tańca z Gwiazdami"

Chwilę po rozpoczęciu pierwszego odcinka 9. edycji "Tańca z Gwiazdami", Paulina Sykut-Jeżyna poinformowała widzów, że Michał Malitowski doznał kontuzji i nie ma go na planie. Jego dalszy udział w programie stał pod znakiem zapytania. Jednak ostatecznie problemy zdrowotne wzięły górę. Tancerz ostatecznie zrezygnował z zasiadania w jury. Smutną informacją podzielił się w krótkim oświadczeniu na Facebooku.

Doświadczam pierwszej w swoim życiu poważnej kontuzji, okazało się też, że moja rekonwalescencja będzie wymagała dłuższego czasu niż zakładałem. Dlatego proszę przyjąć moje przeprosiny w związku z rezygnacją z zawodowych zobowiązań. Aktualnie muszę skupić się na moim zdrowiu i fizjoterapii. Jestem wdzięczny za wszystkie dobre myśli i wsparcie. Rodzinie, szczególnie Joannie dziękuję za codzienną motywację. Dziękuję i pozdrawiam taneczną społeczność Dansinn oraz ekipę, uczestników i publiczność Tańca z Gwiazdami - czytamy we wpisie Malitowskiego.

Michał Malitowski był jurorem w "Tańcu z Gwiazdami" od 2014 roku. Do tej pory opuścił zaledwie dwa odcinki programu - kiedy urodziła się jego córka oraz z powodu wyjazdu za granicę. Zastępowali go wówczas Robert Kupisz i Stefano Terrazzino.

AD

Więcej o:
Komentarze (24)
"Taniec z Gwiazdami". Michał Malitowski zrezygnował z udziału w programie. "Przyjmijcie moje przeprosiny"
Zaloguj się
 • Gość: Gość Kama

  Oceniono 19 razy 13

  Nareszcie zmądrzał,facet z takim dorobkiem tanecznym może oceniać najlepsze turnieje na świecie a nie takie badziewie,gratuluję decyzji.

 • Gość: Koń

  Oceniono 16 razy 10

  Jak zobaczył Justynę Żyłę, to zadał sobie wreszcie pytanie: CO JA TUTAJ ROBIĘ???? Brawo!

 • Gość: Iza

  Oceniono 11 razy 7

  Wielka szkoda , że nie będzie pana Michała w Tańcu!!! Ale mimo to życzę mu szybkiego powrotu do zdrowia i oczywiście do TzG bo jako juror był niezastąpiony!!! Będzie go brakowało za stołem jurorskim ale miejmy nadzieję,że niebawem wróci do nas i do TgZ. Trzymam kciuki i życzę panu Michałowi dużo zdrowia i żeby było wszystko dobrze a wiem , że będzie bo nie może być inaczej!!!!

 • Gość: Moki

  Oceniono 14 razy 6

  Moim zdaniem, to całe jury nadaje się do wymiany, do odświeżenia. Mamba to stara zawzięta baba, która uważa się za najlepszą tancerkę, Grabowski - bez komentarza, a ta Jordan to jakaś sztywna laleczka - bardzo niesympatyczna ekipa!

 • a.k.traper

  Oceniono 6 razy 4

  Co to będzie, co to będzie?

 • Gość: Carla

  Oceniono 2 razy 2

  Zabrońcie tym dzieciakom pisać te niby-artykuły

 • 1moco2

  Oceniono 2 razy 2

  Zobaczył pierwszy odcinek, przeczytał ataki na fachowców za ich wstrzemięźliwe oceny przedszkolaczych pląsów i się uchylił. Ma rację!

 • Gość: Tina

  Oceniono 3 razy 1

  Szkoda,że nie będzie M.Malitowskiego.To sympatyczny i bardzo kompetentny juror - w przeciwieństwie do oblecha Grabowskiego,na którego nie mogę patrzeć ani go słuchać.Myślę,że program dużo traci na nieobecności Pana Michała i uczestnicy również.On jeśli już kogoś skrytykował,to kulturalnie,z klasą i humorem - bez chamstwa i niepotrzebnych osobistych wycieczek.Oceniał tylko taniec i to profesjonalnie - najlepszy juror.

 • xzyzzy

  Oceniono 7 razy 1

  a podobno nj. jurek raciborek był ze stolcem. czemu o tym nie piszecie ?

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX