Edyta Górniak zażartowała ze swojego skoku. Zrobiła to w wyjątkowy sposób. Spodziewalibyście się tego po niej?

Edyta Górniak niestety postanowiła odejść z programu "Agent-Gwiazdy". Jednak w jednym odcinku pokonała swoje słabości, a na InstaStories z dystansem podeszła do swojego skoku.
Zobacz wideo

Edyta Górniak bez wątpienia była największą gwiazdą najnowszej edycji "Agenta". W 1. odcinku pomimo ogromnych obaw zdecydowała się wykonać zadanie, które polegało na skoku z klifów o wysokości 20 pięter. Nie ukrywała, że dzięki temu poczuła się silniejsza. Uznała też, że już dostatecznie zmierzyła się ze sobą i zdecydowała się zrezygnować z udziału w programie.

Zobacz: "Agent - Gwiazdy". Górniak zrezygnowała! Ale nie ona jedyna pożegnała się z show. Po tym odcinku zabraknie dwóch najciekawszych postaci

Edyta Górniak podeszła do siebie z dystansem

Po wykonaniu zadania czuła się bardzo szczęśliwa i dumna z siebie. Zdjęcie zrobione podczas skoku zdecydowała się wykorzystać do modnego "10 year challenge". Porównała je go fragmentu z bajki "Pocahontas", do której zaśpiewała piosenkę "Kolorowy wiatr". Co prawda utwór powstał w 1995 roku, jednak i tak musimy przyznać, że piosenkarka wykazała się sporym dystansem. 

10 year challenge Edyty Górniak10 year challenge Edyty Górniak Screen z Instagram.com/ edytagorniak

Edyta Górniak odeszła z "Agenta"

Decyzja Edyty Górniak o odejściu z programu podzieliła widzów. Jedni w pełni rozumieją jej decyzję, inni natomiast niekoniecznie. Ci, którzy są zniesmaczeni jej zachowaniem, zarzucają jej, że jest "tchórzem" i "zawiodła ich swoją postawą życiową". Niektóre z tych są naprawdę mocne. Więcej możecie przeczytać TUTAJ.

AW

Więcej o:
Komentarze (3)
Edyta Górniak zażartowała ze swojego skoku. Zrobiła to w wyjątkowy sposób. Spodziewalibyście się tego po niej?
Zaloguj się
 • Gość: Kate

  Oceniono 5 razy 5

  Szkoda, chcialam ogladac ten program z bo byla tam własnie p. Edyta ;)
  Troche mnie wciagnal. Zobaczymy jak dalej sie rozwinie sytuacja...

 • Gość: jaga

  0

  Mam wrażenie że wróci.

 • Gość: wtf?

  Oceniono 10 razy -8

  Dlaczego piszecie o tej niedorozwoicy umysłowej?

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX