Książę George i księżniczka Charlotte przestali już lubić Meghan Markle? To "zasługa" księżnej Kate

Według zagranicznych tabloidów, konflikt w rodzinie królewskiej nasila się z dnia na dzień. Głównym tego powodem ma być Meghan Markle, której sympatią nie darzy zarówno księżna Kate, ale także i jej dzieci, książę George oraz księżniczka Charlotte.

O tym, że w królewskiej rodzinie w ostatnim czasie nie dzieje się zbyt dobrze, wiedzą już chyba wszyscy. Rzekomy konflikt, jaki rozpoczął się, gdy do rodu Windsorów nagle dołączyła hollywoodzka aktorka, Meghan Markle, nadal ma przybierać na sile. Szczególnie mocno napięte są relacje między księżną Kate, a wspomnianą powyżej żoną księcia Harry'ego. Obie panie unikają się, jak tylko mogą, czego dowodem ma być między innymi ostatnia fotografia z Pałacu Kensington, na której to księżne wyraźnie są od siebie oddalone. Zastanawiającym był więc fakt, jak na Meghan reagują dzieci Kate oraz Williama. Okazuje się, że ich stosunki również nie należą do najlepszych. 

ZOBACZ TEŻ: To nagranie nie pozostawia złudzeń. Meghan z Harrym i Kate z Williamem unikają się jak ognia. Książęce pary udawały, że się nie widzą

Zobacz wideo

Książę George i księżniczka Charlotte nie przepadają za Meghan Markle

Według doniesień brytyjskiej prasy, księżniczka Charlotte oraz książę George początkowo polubili nową ciocię, jednak niedługo później ich relacje uległy ochłodzeniu. Na tę chwilę niechętnie przebywają w jej towarzystwie. Jaki może być tego powód? Otóż, dzieci miały wyczuć, że ich mama zachowuje się zupełnie inaczej, gdy na froncie pojawia się właśnie Meghan. Przez to sami wolą jej teraz unikać. 

Jak wiadomo, nie jest to jednak w pełni możliwe, gdyż George i Charlotte często towarzyszą Kate i Williamowi oraz Harry'emu i Meghan podczas królewskich uroczystości. Jak więc wtedy się zachowują? Jak czytamy, starają się po prostu omijać ciocię oraz niekoniecznie wchodzić w nią w jakiekolwiek dyskusje. 

Trzeba przyznać, że doniesienia te są naprawdę szokujące. Mówi się jednak, że w każdej plotce jest ziarno prawdy. Czy w tym przypadku również? Informacji na temat konfliktu w rodzinie królewskiej jest na tyle dużo, że powoli zaczynamy w nie wierzyć. Wy również? 

DH

Więcej o:
Komentarze (62)
Książę George i księżniczka Charlotte przestali już lubić Meghan Markle? To "zasługa" księżnej Kate
Zaloguj się
 • Gość: Iima

  Oceniono 35 razy 35

  Ten najmłodszy dzieciak, chyba roczny, też postanowił nie wdawać się w żadne dyskusje z megan

 • Gość: Mariska

  Oceniono 35 razy 31

  Boże co za głupoty 😂

 • Gość: kasia

  Oceniono 28 razy 24

  dlaczego o jednej z Pań piszecie używając tytułu i imienia "księżna Kate" a o drugiej używając imienia i nazwiska panieńskiego "Meghan Markle" ? to jest niekonsekwentne... obie są księżnymi, obie po ślubie zmieniły nazwiska i pożegnały się z panieńskimi...

 • Gość: mar

  Oceniono 37 razy 7

  To nie Meghan jest tu problemem, tylko zazdrosna i zaborcza Kate. Powtórzę, to nie o Meghan tu chodzi. Działoby sie tak z każdą żoną Harrego, która nie byłaby kuchtą angielską, tylko młodą, inteligentną, dziewczyną z charakterem i osobowością. Kate najbardziej pasowało, jak mogła brylowac między braćmi jako jedyna kobieta. Nie jest tajemnicą, że jak Harry spotykał się z Cressidą Bonas, to robiła wszystko, zeby ten zwiazek przestał istnieć. Bo to piękna kobieta, a do tego ma piękną siostrę, w której William był po uszy zakochany. To wtedy, jak z nią był, Kate wynajęła obok dom i jak widziała, że Williama dziewczyna wyszła, to latała do niego z zupkami.
  Jedynie co, to hejt na Meghan łatwiej produkować, bo amerykanka, rozwódka, do tego mulatka. To można sobie używać.

 • Gość: druga_broda_Schetyny

  Oceniono 8 razy 6

  Jak sie nie lubia, to niech sie nie widuja. Proste.

 • Gość: Gość

  Oceniono 3 razy 3

  Plotek zmienił się w kronikę BRK.
  4x dziennie jakaś "sensacja"!
  Szczyt lenistwa robić wrzutki z automatycznego tłumacza Google albo zrzuty z cudzych prywatnych stron.
  "Dziennikarstwo".

 • Gość: Ruda

  Oceniono 19 razy 3

  Moja szczerosc to Kate po cichu marzy sie byc zona krola i eliminuje wszystkich kto chce jej przeszkodzic a ladniejsza jest meghan kate jest dumna i wyniosla

 • Gość: m

  Oceniono 22 razy 2

  Dziećmi łatwo manipulować, szczególnie jak robią to najbliżsi.
  Wystarczy krótki sygnał, ze cioci nie przeszkadzamy, bo coś tam, do tego jawne unikanie konfrontacji przez rodziców i dziecko robi to samo.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX