Książę George i księżniczka Charlotte przestali już lubić Meghan Markle? To "zasługa" księżnej Kate

Według zagranicznych tabloidów, konflikt w rodzinie królewskiej nasila się z dnia na dzień. Głównym tego powodem ma być Meghan Markle, której sympatią nie darzy zarówno księżna Kate, ale także i jej dzieci, książę George oraz księżniczka Charlotte.

O tym, że w królewskiej rodzinie w ostatnim czasie nie dzieje się zbyt dobrze, wiedzą już chyba wszyscy. Rzekomy konflikt, jaki rozpoczął się, gdy do rodu Windsorów nagle dołączyła hollywoodzka aktorka, Meghan Markle, nadal ma przybierać na sile. Szczególnie mocno napięte są relacje między księżną Kate, a wspomnianą powyżej żoną księcia Harry'ego. Obie panie unikają się, jak tylko mogą, czego dowodem ma być między innymi ostatnia fotografia z Pałacu Kensington, na której to księżne wyraźnie są od siebie oddalone. Zastanawiającym był więc fakt, jak na Meghan reagują dzieci Kate oraz Williama. Okazuje się, że ich stosunki również nie należą do najlepszych. 

ZOBACZ TEŻ: To nagranie nie pozostawia złudzeń. Meghan z Harrym i Kate z Williamem unikają się jak ognia. Książęce pary udawały, że się nie widzą

Zobacz wideo

Książę George i księżniczka Charlotte nie przepadają za Meghan Markle

Według doniesień brytyjskiej prasy, księżniczka Charlotte oraz książę George początkowo polubili nową ciocię, jednak niedługo później ich relacje uległy ochłodzeniu. Na tę chwilę niechętnie przebywają w jej towarzystwie. Jaki może być tego powód? Otóż, dzieci miały wyczuć, że ich mama zachowuje się zupełnie inaczej, gdy na froncie pojawia się właśnie Meghan. Przez to sami wolą jej teraz unikać. 

Jak wiadomo, nie jest to jednak w pełni możliwe, gdyż George i Charlotte często towarzyszą Kate i Williamowi oraz Harry'emu i Meghan podczas królewskich uroczystości. Jak więc wtedy się zachowują? Jak czytamy, starają się po prostu omijać ciocię oraz niekoniecznie wchodzić w nią w jakiekolwiek dyskusje. 

Trzeba przyznać, że doniesienia te są naprawdę szokujące. Mówi się jednak, że w każdej plotce jest ziarno prawdy. Czy w tym przypadku również? Informacji na temat konfliktu w rodzinie królewskiej jest na tyle dużo, że powoli zaczynamy w nie wierzyć. Wy również? 

DH