To Kasia Szklarczyk pierwsza odezwała się do Patryka Grudowicza, a dziś są parą. Dlaczego jednak tak długo ukrywali swój związek?

Kasia Szklarczyk i Patryk Grudowicz z pewnością tworzą jedną z najpiękniejszych par polskiego show-biznesu. Jak jednak się poznali? I kiedy między nimi zaiskrzyło? O tym wszystkim zakochani opowiedzieli w rozmowie dla "Dzień Dobry TVN".
Zobacz wideo

Oboje piękni, oboje z pierwszym sukcesami na koncie i oboje to zwycięzcy programu "Top Model". Kasia Szklarczyk i Patryk Grudowicz są parą. Początkowo ukrywali swój związek, jednak oficjalnie potwierdzili go w minione Walentynki, publikując wówczas w mediach społecznościowych przepiękną sesję zdjęciową. Z pewnością wielu z Was zastanawia się, kiedy i w jakich okolicznościach Kasia i Patryk się poznali? Otóż, oni sami zdradzili to, jak i sporo innych szczegółów w "Dzień Dobry TVN". 

Kasia Szklarczyk i Patryk Grudowicz opowiedzieli o swoim związku w "DDTVN"

Kasia i Patryk w rozmowie z Agnieszką Jastrzębską wyznali, że pierwszy raz zobaczyli się na planie programu "Top Model", jednak wówczas nie mieli okazji nawet ze sobą porozmawiać. Jakiś czas później Szklarczyk wyleciała na Madagaskar, by zrobić tam sesję dla Glamour. I co zabawne, wówczas przyśnił jej się właśnie Patryk.

Następnego ranka stwierdziłam, że napisze do niego. Co nie przyszło mi tak łatwo, bo nigdy nie pisałam pierwsza do chłopaków.

Tak też zrobiła i zaproponowała Patrykowi spotkanie. On się zgodził, jednak początkowo myślał, że Kasia chce po prosu uzyskać od niego jakieś wskazówki przed finałowym odcinkiem "Top Model". Już następnego dnia po powrocie modelki z Madagaskarku, oboje spotkali się u niej w mieszkaniu i od razu między nimi zaiskrzyło. 

Trzeba przyznać, że Kasi i Patrykowi bardzo długo udało się ukrywać związek. Jaki mieli ku temu powód? Otóż, pojawiły się w ich głowach pewne obawy. 

Stwierdziliśmy, że wolimy poczekać, ukryć to przed publicznością, ponieważ słyszeliśmy już pogłoski wśród dalszych znajomych, że nasz związek jest pod publikę - wyznała Kasia.

Teraz jednak wszystko wygląda już inaczej i zakochani w końcu nie muszą się ukrywać. Co więcej, okazało się także, że Kasia i Patryk już razem mieszkają. No cóż, historia ich miłości to po prostu gotowy scenariusz na film. Zgodzicie się?

DH