Irina Shayk płakała przez Bradleya Coopera? To wideo udowadnia, że w ich związku od dawna nie jest dobrze

Czyżby u Coopera i Shayk już od jakiegoś czasu źle się działo? Wiele wskazuje na to, że to prawda.

Lady Gaga i Bradley Copper są od niedawna ulubioną "parą" zagranicznej prasy kolorowej. Wszystko za sprawą ich domniemanego romansu. Przypomnijmy, że aktor i piosenkarka zagrali kochanków w filmie "Narodziny gwiazdy". Po ich płomiennym występie na tegorocznej gali Oscarów, wielu fanów zaczęło spekulować, jakoby między Gagą a Cooper faktycznie zrodziło się uczucie.

Zobacz wideo

Cooper i Shayk już wcześniej mieli kryzys?

Sytuacja nie odbiłaby się aż takim echem, gdyby nie fakt, że Cooper od kilku lat jest związany z Iriną Shayk. Para doczekała się nawet córki. Jak można się domyślać, modelka nie najlepiej znosi plotki o romansie swojego ukochanego. Kilka dni temu paparazzi przyłapali ją na spacerze. 33-latka wyglądała na smutną i przygaszoną.

Wiele wskazuje na to, że to nie pierwszy kryzys w związku Shayk i Coopera. Media przypomniały filmik sprzed trzech lat, na którym wyraźnie widać, że między zakochanymi doszło do spięcia, i to na tyle poważnego, że Irina nie umiała powstrzymać łez. Aktor starał się rozmawiać ze swoją wybranką, jednak ta zdawała się go ignorować.

CAŁE NAGRANIE MOŻECIE ZOBACZYĆ TUTAJ.

 

To wideo z pewnością nie uciszy plotek o kryzysie w ich związku.