Meghan Markle została zapytana o termin porodu. Dziecko może pojawić się na świecie dużo wcześniej niż nam się wydawało

Poród Meghan Markle zbliża się wielkimi krokami. Wielu spekulowało, że nowy członek królewskiego rodu może pojawić się na świecie w kwietniu. Dziś okazuje się, że może się to wydarzyć dużo wcześniej, a wyjawiła to sama Meghan.

Na ten dzień z pewnością czekają tysiące, jak nie miliony, fanów królewskiego rodu Windsorów. Już wkrótce Meghan Markle i książę Harry powitają na świecie swoje pierwsze dziecko. Że poród księżnej Sussex zbliża się wielkimi krokami, to już pewność. Jednak kiedy dokładnie nastąpi długo wyczekiwane rozwiązanie? To miała zdradził niedawno sama Meghan Markle.

Zobacz wideo

Meghan Markle zdradziła termin porodu

Meghan Markle i książę Harry pojawili się w miniony wtorek na uroczystym przyjęciu z okazji 50. rocznicy nadania Karolowi tytułu księcia Walii. Meghan tego dnia wyglądała wprost kwitnąco, a jej ciążowy brzuszek jest już naprawdę spory. Przyszła mama podczas rozmowy z jednym z obecnych tam gości zażartowała sobie, że wygląda dziś troszeczkę inaczej niż jeszcze w ubiegłym roku.

To właśnie brzuszek Meghan był głównym tematem wielu rozmów na tym przyjęciu. Otóż, od początku mówi się, że pierwsze dziecko księżnej i księcia Sussex ma przyjść na świat na początku kwietnia tego roku. Jak się jednak okazuje, może to się wydarzyć już dużo wcześniej. A wszystko to za sprawą zaskakującego wyznania Meghan, które natychmiast obiegło cały świat. Oto fragment tej rozmowy: 

Jak się czujesz? Wiem, że pewien wszyscy o to pytają - powiedział do księżnej jeden z gości.
Nie, to przecież bardzo naturalna, urocza rzecz, pytać mnie o to. To już za moment - wyznała Meghan, mając na myśli prawdopodobnie rozwiązanie.
 

No cóż, po tych słowach możemy wnioskować, że poród nastąpi dużo wcześniej niż wszystkim się to wydawało. No cóż, nie pozostaje nam więc w tej chwili nic innego, jak tylko czekać na ten dzień. A być może nastąpi on już za kilka tygodni? 

DH