Michał Wiśniewski już żałuje, że zgodził się na udział żony w "TzG". "Dostaje ataków furii"

Dominika Tajner-Wiśniewska znalazła się na liście uczestników nowej edycji programu "Taniec z Gwiazdami". Pierwszy odcinek za nami, a Michał Wiśniewski już żałuje, że zgodził się na udział żony w tanecznym show Polsatu. Okazuje się, że jest bardzo zazdrosny o Dominikę.

Za nami pierwszy odcinek nowej edycji programu "Taniec z Gwiazdami". Już od samego początku najwięcej kontrowersji budzi w mediach dość intrygująca lista uczestników. Wśród nich znalazły się bowiem osoby, które znane są głównie z bycia "czyjąś żoną bądź córką". Do tego grona należy niestety zaliczyć Dominikę Tajner-Wiśniewską, która choć w programie jest przedstawiana jako "menedżerka gwiazd", to i tak wszyscy wiemy, że zasłynęła w show-biznesie głównie za sprawą znanego ojca, Apoloniusza Tajnera oraz jeszcze bardziej znanego męża, Michała Wiśniewskiego, który jak się okazuje ma już pewne wątpliwości, co do słuszności udziału Dominiki w tanecznym show Polsatu.

Zobacz wideo

"Taniec z Gwiazdami". Michał Wiśniewski zazdrosny o Dominikę

Wydawało się już, że Michał w końcu odnalazł prawdziwą miłość i po kilku nieudanych małżeństwach postanowił się ustatkować. Niedawno jednak media obiegła informacja, jakoby w związku Dominiki i Michała coś zaczęło się psuć. Dowodem podsycającym te plotki mogą być najnowsze doniesienia "Faktu". 

Według tabloidu, Michał Wiśniewski już żałuje, że zgodził się na udział Dominiki w "Tańcu z Gwiazdami". A wszystko to przez zazdrość.

Gdy Michał widzi, jak Wojtek Jeschke obłapia Dominikę na treningach, dostaje ataków furii. Jest zaniepokojony tym, że ich choreografie tak sprzyjają bliskości – wyznaje informator "Faktu".

Jak czytamy, Dominika miała już przeprowadzić na ten temat poważną rozmowę z mężem, lecz nic to nie pomogło. Aby uspokoić Michała wyznała mu, że na treningi przychodzi również brat Wojtka. To niestety zaogniło całą sytuację. 

Michał nie ufa obu braciom. Obu uważa za flirciarzy - dodaje informator.

Michał miał nawet zakazać żonie spotykania się z jej tanecznym partnerem po godzinach treningów. Jak dodaje źródło "Faktu", to wówczas małżonkowie bardzo się pokłócili. Dominika jednak tuż po swoim niedzielnym tańcu zapewniła widzów, że ma w mężu ogromne wsparcie. 

A Wy, co myślicie na ten temat? Czyżby między tą dwójką rzeczywiście zaczęło dziać się coś niedobrego? 

DH

Więcej o:
Komentarze (68)
Michał Wiśniewski już żałuje, że zgodził się na udział Dominiki w "TzG". "Gdy widzi, jak Wojtek ją obłapia, dostaje ataków furii"
Zaloguj się
 • Gość: Niefanka

  Oceniono 73 razy 65

  Przynajmniej trochę kasy kobieta do domu przyniesie skoro jej mąż to bankrut. Powinien się cieszyć

 • Gość: Didi loczek

  Oceniono 36 razy 34

  Sądzi po sobie nigdy nie umiał trzymać wacka w spodniach ,każdą żonę zdradzał, nie bacząc na rodzinę i dzieci.Teraz ma za swoje karma wraca....

 • Gość: Gość

  Oceniono 20 razy 18

  Kto wymyśla takie głupoty.... taniec wymusza bliskość ale żeby obaj bracia mieli chęć na Dominike ?! Ktoś nieźle ćpie. Faceci po 20 pare lat mają lecieć na 40 i to nie jakąś mega ponętną i potężniejsza od nich. Brawo :D

 • Gość: GdzieWesele.pl

  Oceniono 16 razy 16

  Jakie dramaty. xD

 • Gość: Megan

  Oceniono 17 razy 15

  Michał, nie mierz wszystkich swoją miarką

 • Gość: Nic ci do tego

  Oceniono 19 razy 13

  Niech się napije,pajac

 • Gość: GOŚĆ

  Oceniono 13 razy 11

  kłamstwa ,kłamstwa JESZCZE RAZ KŁAMSTWA

 • Gość: det

  Oceniono 11 razy 9

  Całe to gadanie tylko po to aby o nich pisali.A swoją droga w tej edycji gwiazdy to Maserak,Stefano,Kliment itd

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX