Luke Perry nie żyje. Rzecznik aktora wydał oświadczenie. Bliscy byli z nim do samego końca

Luke Perry zmarł 4 marca 2019 w wyniku rozległego udaru mózgu, który przeszedł kilka dni wcześniej. Osierocił dwójkę dzieci i zostawił narzeczoną.

Wiadomość o śmierci 52-letniego aktora dla wielu była szokiem. Luke Perry był postacią kultową, znaną głównie z popularnego w latach 90. serialu "Beverly Hills 90210". Młodsi kojarzą go z produkcji "Riverdale", którą można oglądać na Netflixie.

Zobacz: Luke Perry nie żyje. Gwiazdor "Beverly Hills, 90210" miał 52 lata

Zobacz wideo

Luke Perry nie żyje

Aktor kilka dni temu, w środę, przeszedł w swoim apartamencie poważny udar. Jak donoszą media, gdy pojawili się ratownicy, był świadomy i kontaktował. Jednak jego stan szybko się pogorszył. Nie pomogła operacja, a aktor został wprowadzony w śpiączkę farmakologiczną, z której już się nie wybudził. Przyczyną śmierci aktora są więc najprawdopodobniej powikłania po udarze mózgu.

Luke PerryLuke Perry EAST NEWS

Aktor serialu "Beverly Hills, 90210" osierocił dwoje dzieci: 21-letniego syna Jacka oraz 18-letnią córkę Sophie, których matką jest jego była żona Minnie Sharp. Ich małżeństwo trwało 10 lat. Pobrali się w 1993 roku, a w 2003 roku podjęli decyzję o rozwodzie. Perry jednak ułożył sobie życie prywatne z Wendy Madison Bauer, gwiazdą "House’a" oraz "Mentalisty". Kobieta jednak jakiś czas temu zrezygnowała z show-biznesu i prowadzi gabinet psychologiczny. Specjalizuje się w terapii małżeńskiej oraz rodzinnej. Prawdopodobnie byli nawet zaręczeni.

Jak czytamy w oświadczeniu rzecznika aktora, bliscy do końca przy nim czuwali:

Otaczali go jego dzieci Jack i Sophie, narzeczona Wendy Madison Bauer, była żona Minnie Sharp, matka Ann Bennett, ojczym Steve Bennett, brat Tom Perry, siostra Amy Coder i inni bliscy przyjaciele i rodzina. Rodzina docenia wsparcie i modlitwy, płyną w stronę Luka z całego świata i z szacunkiem proszą o zachowanie prywatności w tym czasie wielkiej żałoby. W tej chwili nie zostaną wydane dalsze szczegóły - czytamy.

Beverly Hills 90210Beverly Hills 90210 Mat. prasowe

Aktor zagrał w wielu produkcjach. W latach 1987-1988 należał do obsady opery mydlanej "Loving", później pojawił się w produkcji "Inny świat". Bez wątpienia największą popularność przyniosła mu rola Dylana McKaya w serialu "Beverly Hills, 90210", w którego wcielał się przez kilka lat od 1990 roku. Pojawił się też w filmach. Zagrał m.in. w "Gorącej nocy" i w "Ostatnim dreszczu". Aktora będziemy mogli zobaczyć w najnowszym filmie Quentina Tarantino "Once Upon a Time in Hollywood", którego premiera datowana jest na 26 lipca 2019.

AW

Więcej o:
Komentarze (19)
Luke Perry nie żyje. Rzecznik aktora wydał oświadczenie. Bliscy byli z nim do samego końca
Zaloguj się
 • starszy-65

  Oceniono 12 razy 12

  Młody chłop i niezły aktor,szkoda jak każdego.

 • Gość: zdzisio

  Oceniono 10 razy 8

  jego narzeczona nie była "gwiazdą House’a oraz Mentalisty" tylko wystąpiła w obu tych serialach w rolach typu "pacjent numer trzy".

 • ben.zilbersztajn

  Oceniono 8 razy 6

  Kurła, bierą z naszej półki. Pjoter szanuj ojca bo jak nie będzisz się słuchał, to ojciec się przekręci!

 • Gość: Gość

  Oceniono 4 razy 4

  😭😢😪😥

 • Gość: Ruda

  Oceniono 2 razy 2

  Glebokie wyrazy wspolczucia i zalu dla calej rodziny.

 • Gość: Tomek

  0

  No to ładnie, a mojego promotora trzymali po wylewie kilka lat zanim zmarł. Ja bym go przetrzymał na łóżku no chyba że absolutnie wszystko było za późno, a uraz jakiś ciężki. No przecież Shumacher miał kilka krwotoków, zawieźli go nie do tego szpitala co trzeba ale jednak żyje. Straszna sprawa że lekarze nie dali tej sytuacji i wszystkich innych podobnych w 100 % zaleczyć jakoś.

 • frankyy

  Oceniono 1 raz -1

  a dopóki rzecznik nie wydał oświadczenia to aktor żył?
  śmierć liczy się dopiero od oświadczenia rzecznika???

 • heraldek

  Oceniono 10 razy -8

  Zapomnieli o psie...a on sie modlil najwiecej.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX