Angelina Jolie i Brad Pitt wybierają się z dziećmi na wspólne wakacje. Dadzą sobie drugą szansę? "Spróbują wyjaśnić sobie wiele spraw"

Angelina Jolie i Brad Pitt wybierają się wspólnie na urlop - donoszą zagraniczne media. Wszystko wskazuje na to, że rozwodu jednak nie będzie.
Zobacz wideo

Angelina Jolie i Brad Pitt kiedyś byli najgorętsza parą Hollywood. Od kilku lat media pisały o nich jedynie w kontekście ich burzliwego rozstania i wojny nie tylko podział majątku, ale przede wszystkim o opiekę nad dziećmi. Teraz wszystko wskazuje na to, że Angelina i Brad doszli do porozumienia. Są nawet szanse, że do siebie wrócą. 

Angelina Jolie i Brad Pitt zakopali topór wojenny

Angelina Jolie i Brad Pitt w końcu doszli do porozumienia w sprawie opieki nad dziećmi i podpisali porozumienie. Oznacza to, że małżeństwo nie będzie musiało spotykać się już na sali sądowej. 

To jednak nie wszystko. Jak podaje portal Radar Online, Jolie i Pitt niebawem wybiorą się bez dzieci na wspólny weekend z dala od głośnego i zatłoczonego Los Angeles. 

Teraz zamierzają spróbować zrelaksować się w zupełnie nowym otoczeniu poza Los Angeles, gdzie będą mieli zapewnioną prywatność i długi weekend, by spróbować wyjaśnić sobie wiele spraw - podaje tabloid. 

Choć dzieci zostaną w  Los Angeles pod opieką niani, to byli kochankowie podczas urlopu nie będą jednak sami.

Towarzyszyć im będą ich doradcy prawni. Jolie i Pitt będą mieli też oddzielne pokoje i zapewne w godzinach wieczornych będą trzymali się od siebie z daleka - donosi informator Radar Online. 

Myślicie, że niebawem Angelina i Brad wrócą do siebie na stałe? No cóż, w końcu nie bez przyczyny mówi się, że stara miłość nie rdzewieje. 

AG

Więcej o: