Jordyn Woods przemówiła. Jej wersja wydarzeń rozwścieczyła Kardashianów. Khloe ją miażdży: Dlaczego kłamiesz?!

Jordyn Woods udzieliła wywiadu, w którym przedstawiła swoją wersję wydarzeń i rozwścieczyła tym Kardashianów. Khloe opublikowała emocjonalnym tweet, w którym zarzuca modelce kłamstwo.

Drama u Kardashianów trwa w najlepsze. Nie wiemy, kto pisze scenariusze tych historii, ale powinien dostać Oscara. W kolejnym rozdziale historii o zdradzonej Khloe przemówiła w końcu potępiona przez Kardashianów Jordyn Woods. 22-letnia modelka wystąpiła w internetowym talk-show Jady Pinkett Smith "Red Table Talk" i opowiedziała swoją wersję wydarzeń historii, przez którą popadła w niełaskę celebryckiej rodziny. Podkreśliła, że nie poszła do łóżka z Tristanem Thompsonem, a "jedynie" dała się pocałować. Ale zacznijmy od początku.

Jordyn Woods: Wolałam udawać, że to się nie wydarzyło

Jordyn Woods opisała cały przebieg zdarzeń felernego wieczora. Bawiła się wtedy z przyjaciółmi w jednym z klubów, a po imprezie wylądowali na "afterze" u Tristana. Przyznaje, że nie dostała od sportowca żadnego zaproszenia, ale trzymała się swoich znajomych. I to był błąd. Żałuje, że nie wróciła do domu.

Nie powinnam była tam się znaleźć - mówi.

Jednak podczas imprezy ani razu nie znalazła się w sytuacji "sam na sam" z Tristanem. Cały czas przebywali w gronie wspólnych znajomych. Nie było erotycznych tańców i siedzenia na Tristanie okrakiem, jak głoszą plotki. Zostali sami dopiero około 6-7 nad ranem, kiedy Jordyn zbierała się do domu.

Gdy wychodziłam, pocałował mnie. To był pocałunek w usta, ale nie z językiem. I nie obwiniam go, bo sama na to pozwoliłam. Pod wpływem alkoholu ludzie robią głupie rzeczy, na których łatwo mogą zostać przyłapani.

Po tym zdarzeniu Jordyn szybko wróciła do domu z zamiarem zapomnienia o całej historii.

Wolałam udawać, że to się nie wydarzyło.

Mimo wszystko Jordyn nie czuje się winna rozstania Khloe i Tristana. Twierdzi, że w ich związku od dawna źle się działo, co chyba nikogo nie zaskakuje. Sportowiec nie pierwszy raz miał problemy z dochowaniem wierności matce swojego dziecka.

Jordyn Woods, Jada Pinkett SmithJordyn Woods, Jada Pinkett Smith Facebook.com/redtabletalk

Jordyn podkreśliła też, że nie ma z Tristanem żadnego kontaktu i nie jest prawdą, że spotykała się z nim jeszcze przed imprezą (jak twierdzą niektórzy).

Żadnych spotkań, rozmów, nic.

Khloe Kardashian odpowiada na wywiad Jordyn Woods

Khloe Kardashian w emocjonalnym wpisie na Twitterze zarzuciła Jordyn kłamstwo.

Dlaczego kłamiesz, Jordyn? Jeśli chcesz ratować siebie, idąc z tym do mediów, zamiast przyjść do mnie i mnie przeprosić, to przynajmniej bądź szczera! BTW - to Ty jesteś powodem, przez który moja rodzina się rozpadła!

Złość Khloe podziela cała rodzina, która uważa, że Jordyn pogorszyła jeszcze sprawę, próbując się wybielić publicznym opowiadaniem kłamstw.

Wszyscy w rodzinie są wściekli bardziej niż kiedykolwiek. Zniesmaczyło ich, że Jordyn udzieliła wywiadu, by pokazać się w lepszym świetle - twierdzi źródło serwisu eonline.com .

Czekamy na ciąg dalszy, bo ta historia na pewno się tak szybko nie zakończy.

Zobacz wideo

WJ

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.