Justyna Żyła wystąpiła w teledysku Tomasza Niecika. To nagranie ewidentnie nawiązuje do jej byłego męża

Justyna Żyła dopiero się rozkręca. Ambitna celebrytka wystąpiła w najnowszym teledysku nieco zapomnianego gwiazdora disco-polo.

"Kariera" Justyny Żyły to jeden z najbardziej niezrozumiałych fenomenów ostatnich miesięcy. Polska usłyszała o niej po tym, gdy zaczęła prać w sieci brudy dotyczące jej rozpadającego się małżeństwa. To zaowocowało okładką "Playboya", własnym programem w telewizji, a nawet udziałem w "Tańcu z Gwiazdami".

Justyna Żyła i Tomasz Niecik zagrali parę

Żyła nie zwalnia jednak tempa i udowadnia, że dla sławy (a może z zemsty?) zrobi niemal wszystko. Tym razem przyszedł czas na gościnny występ w teledysku Tomasza Niecika. Gwiazdor disco-polo zasłynął kilka lat temu przebojem "Cztery osiemnastki".

Już sam tytuł utworu "Gdzie ci herosi", sugeruje że może on nawiązywać do byłego męża Justyny Żyły. W teledysku celebrytka wciela się w rolę księżniczki. Jej ukochany, Tomasz Niecik, jest przedstawiony jako wzór małżeńskich cnót - adoruje swoją wybrankę, nie reaguje na zaloty innych kobiet. Warto zwrócić też uwagę na wymowny tekst...

Dla innych kobiet nie do zdobycia \ Twój facet życia \On da Ci wszystko czego chcesz\ Szczerą miłość aż po kres \ Dla niego zawsze będziesz księżniczką \ Tą jedyną.

TELEDYSK "GDZIE CI HEROSI" OBEJRZYCIE TUTAJ.

 

Sami nie wiemy, jak to skomentować.