Małgorzata Socha pokazała zdjęcia z urodzin córki. Jedno z nich jest szczególnie rozczulające. "Cudownie"

Małgorzata Socha wie, jak sprawić radość dziecku. Aktorka pochwaliła się zdjęciami z urodzinowego przyjęcia swojej córki. Wow.

Małgorzata Socha to nie tylko spełniona aktorka, ale także szczęśliwa mama. Wraz ze swoim mężem Krzysztofem Wiśniewskim, doczekała się trójki dzieci: Zofii, Barbary i Stanisława.

Córka Małgorzaty Sochy skończyła dwa lata

Starsza córka aktorki, Barbara, obchodziła niedawno swoje drugie urodziny. Z tej okazji Socha wyprawiła jej bajeczne urodziny. Motywem przewodnim urodzinowej imprezy była Myszka Miki - ulubiona postać filmowa solenizantki.

Nie zabrakło tematycznych babeczek, ozdób, balonów, a nawet opasek z mysimi uszami. Socha zapozowała w jednej z nich do zdjęć. Jak widać, dumna mama bawiła się na przyjęciu urodzinowym swojej córki równie dobrze, co mała Barbara.

Fotorelacja z drugich urodzin córki Sochy znalazła się oczywiście na instagramowym profilu aktorki. Gwiazda "Przyjaciółek", podobnie jak Anna Lewandowska czy Marina Łuczenko, nie wrzuca do sieci zdjęć twarzy swoich dzieci. Najczęściej pociechy stoją tyłem do obiektywu. Nie inaczej było tym razem. Małgosia pochwaliła się rozczulającym kadrem, na którym widzimy jak córka wtula się w nią.

W komentarzach pod zdjęciem nie zabrakło życzeń oraz miłych słów.

Wszystkiego najlepszego!
Cudo.
Cudownie.
Dużo zdrówka dla córeczki - piszą fani aktorki.

Urocze, prawda? :)