Edyta Górniak wspomina związek z Piotrem Schrammem. "Spełniał wszystkie moje wymagania"

Edyta Górniak zdradziła w rozmowie z "Faktem", jakie cechy charakteru musi mieć jej wymarzony mężczyzna. Jednocześnie zaznaczyła, że jej były partner, Piotr Schramm, był bliski ideałowi.
Zobacz wideo

Edyta Górniak nie ma szczęścia w miłości. Na swoim koncie ma nieudany związek z Dariuszem K., Piotrem Gembarowskim, Piotrem Kraśko i Robertem Kozyrą. Jej ostatnia relacja z Mateuszem Zalewskim także okazała się błędem.

Okazuje się jednak, że piosenkarka ma całkiem spore wymagania wobec kandydatów na jej życiowego partnera.

Edyta Górniak zdradziła, jakie cechy musi mieć jej idealny partner

W rozmowie z "Faktem" gwiazda zdradziła, jakie cechy musi mieć jej wymarzony mężczyzna. Okazuje się, że partner Edyty nie może być próżny, musi mieć poczucie humoru i dystans do siebie. Ponadto musi mieć na uwadze to, że Górniak jest mamą i ma w związku z tym pewne obowiązki. To jednak nie wszystko. Wybranek artystki powinien mieć wysokie poczucie własnej wartości i szacunek do ludzi. Idealnie, gdyby lubił też podróżować.

Okazuje się, że Edyta była już kiedyś w związku z mężczyzną, który spełniał powyższe wymogi. Chodzi o Piotra Schramma.

Czyli do końca życia będę singielką. Chyba jedynym mężczyzną, jakiego znałam, który spełniał większość tych cech, był Piotrek Schramm.

Przypomnijmy, że Górniak spotykała się z Piotrem w 2014 roku, niedługo po tym, kiedy rozstała się z Dariuszem K.

Wiedziałam, że nie jestem tą osobą, że nie dam mu tego, co spełniłoby jego jako mężczyznę i dałam mu wolność. Jestem przekonana, że będzie szczęśliwszy z inną osobą - mówiła w "Gali" piosenkarka.

Mamy jednak nadzieję, że piosenkarka znajdzie odpowiedniego mężczyznę i ułoży z nim sobie długą i piękna przyszłość.

Trzymamy kciuki!

KS

Więcej o:
Komentarze (74)
Górniak zdradziła, jaki jest jej ideał mężczyzny. Przy okazji wspomniała byłego partnera
Zaloguj się
 • Gość: gość

  Oceniono 71 razy 53

  Zastanawia mnie tylko jedno, dlaczego taki " mezczyzna idealny" mialby się spotykać akurat z taka niewyksztalcona, niezbyt madra, rozhisteryzowana pania w srednim wieku, o mentalności nastolatki. Jej uroda zniknela pod wypełniaczami, a oczy staly się niemal niewidoczne. W dodatku to jej zabawne, udawane "uduchowienie"

 • Gość: miśka

  Oceniono 18 razy 14

  ..."który spełniał większość tych cech...". Pani Edziu, cech się nie spełnia, cechy się posiada. Spełniać to można np. czyjeś wymagania, oczekiwania. Pan Piotrek zapewne POSIADAŁ większość tych cech. Ech Pani Edziu, Pani Edziu...

 • gapcio2010

  Oceniono 14 razy 12

  Dałam mu wolność..... Dobre sobie......A co on by robił dłużej z takim pustakiem..... Trochę pokory, Edzia!

 • Oceniono 12 razy 8

  Edyta Górniak niezaprzeczalnie była piękną kobietą za młodu, lecz tak jak każdy z wiekiem po prostu zaczęła się starzeć( PESEL jest nieubłagany), A znając jej charakter idealnym partnerem byłby kochliwy facet z grubym bardzo grubym portfelem lubiących podróże niekoniecznie taborem!!

 • Gość: gosc

  Oceniono 18 razy 8

  tak to jest jak sie szuka idealu,wybiera,przebiera,zaden nie spelnia wszystkich oczekiwan i w pewnym momencie czlowiek jest juz stary i na przebieranie jest za pozno,bo samemu ma sie coraz mniej do zaoferowania,uroda juz nie ta,kariera tez upada,zdrowie szwankuje...starosc i samotnosc

 • Gość: der

  Oceniono 18 razy 8

  moim zdaniem odkleja jej się nos z prawej strony

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX