Edyta Górniak wspomina związek z Piotrem Schrammem. "Spełniał wszystkie moje wymagania"

Edyta Górniak zdradziła w rozmowie z "Faktem", jakie cechy charakteru musi mieć jej wymarzony mężczyzna. Jednocześnie zaznaczyła, że jej były partner, Piotr Schramm, był bliski ideałowi.
Zobacz wideo

Edyta Górniak nie ma szczęścia w miłości. Na swoim koncie ma nieudany związek z Dariuszem K., Piotrem Gembarowskim, Piotrem Kraśko i Robertem Kozyrą. Jej ostatnia relacja z Mateuszem Zalewskim także okazała się błędem.

Okazuje się jednak, że piosenkarka ma całkiem spore wymagania wobec kandydatów na jej życiowego partnera.

Edyta Górniak zdradziła, jakie cechy musi mieć jej idealny partner

W rozmowie z "Faktem" gwiazda zdradziła, jakie cechy musi mieć jej wymarzony mężczyzna. Okazuje się, że partner Edyty nie może być próżny, musi mieć poczucie humoru i dystans do siebie. Ponadto musi mieć na uwadze to, że Górniak jest mamą i ma w związku z tym pewne obowiązki. To jednak nie wszystko. Wybranek artystki powinien mieć wysokie poczucie własnej wartości i szacunek do ludzi. Idealnie, gdyby lubił też podróżować.

Okazuje się, że Edyta była już kiedyś w związku z mężczyzną, który spełniał powyższe wymogi. Chodzi o Piotra Schramma.

Czyli do końca życia będę singielką. Chyba jedynym mężczyzną, jakiego znałam, który spełniał większość tych cech, był Piotrek Schramm.

Przypomnijmy, że Górniak spotykała się z Piotrem w 2014 roku, niedługo po tym, kiedy rozstała się z Dariuszem K.

Wiedziałam, że nie jestem tą osobą, że nie dam mu tego, co spełniłoby jego jako mężczyznę i dałam mu wolność. Jestem przekonana, że będzie szczęśliwszy z inną osobą - mówiła w "Gali" piosenkarka.

Mamy jednak nadzieję, że piosenkarka znajdzie odpowiedniego mężczyznę i ułoży z nim sobie długą i piękna przyszłość.

Trzymamy kciuki!

KS