Księżna Kate i książę William złamali królewski protokół? Zostali przyłapani na czułościach. Królowa nie będzie zadowolona

Księżna Kate i książę William zostali przyłapani na czułościach. Tym gestem złamali królewskie protokół?
Zobacz wideo

Niektórym wydaje się, że rodzina królewska ma życie usłane różami. I tak pewnie jest. Jednak jest jeszcze coś takiego, jak królewski protokół, którego członkowie monarchii muszą przestrzegać. A to nie zawsze jest łatwe. Zwłaszcza, że jeden z jego punktów wyraźnie mówi o zakazie okazywania sobie publicznie uczuć.

Księżna Kate i książę William złamali protokół?

Czasami uczucia bywały silniejsze i zdarzało się, że książęce pary okazały sobie miłość w miejscu publicznym, o czym świadczą liczne zdjęcia. Ostatnio taką "gafę" zaliczyli księżna Kate i książę Wiliam.

Do sieci wyciekło zdjęcie z meczu, na którym widzimy, jak syn księcia Karola i jego małżonka obejmują się czule.

Może królowa Elżbieta nie byłaby zadowolona tym widokiem, jednak internauci są zachwyceni. W komentarzach czytamy:

Prawdziwa miłość
Uroczy widok!
Cudownie widzieć ich takich zakochanych w sobie

Nam też się podoba ta fotografia. Poza tym, takie gesty w wykonaniu książęcych par powodują, że wydają się bardziej ludzcy... :)

KS

Więcej o:
Komentarze (38)
Księżna Kate i książę William złamali królewski protokół? Zostali przyłapani na czułościach
Zaloguj się
 • Gość: Żenada!

  Oceniono 38 razy 30

  No faktycznie. Prawie jak sex na środku boiska.

 • Gość: ko

  Oceniono 27 razy 23

  Jezu, Jezu, facet dotknął ramienia swojej żony i wielka afera o czułościach i artykuł na pół strony.
  Chyba was powaliło!

 • Gość: Henry

  Oceniono 33 razy 15

  Piekna para, naturalna i szczesliwa, az radosc od nich bije.

 • Gość: bzdury

  Oceniono 16 razy 10

  To chyba artykuł po wczorajszym komentarzu jednej pani, która napisała jak chamsko zachowuje się William wobec żony? Swoją drogą gdzie te czułości, napakowaliście mnóstwo starych zdjęć, z których nic nie wynika, pokażcie filmik z wyjścia na kajaki, jak Wiliam stanął jak byk i zasłonił własną żonę podczas zdjęć, ona go upomniała a on stał nadal.

 • Gość: mart

  Oceniono 23 razy 9

  Czułośc!!! hahah, za ramię ją złapał i wielki artykuł.
  Fakt, że jak na Williama, to i tak dużo. Chociaż zupełnie nieźle sobie radził z czułościami, jak na nartach zabawiał się z panienkami, co mieliśmy okazję podziwiać na zdjeciach, które Elzbieta szybko kazała zablokować.
  Wiliam główne zajęty jest sobą, co widać na każdym kroku i Kate często w różnych sytuacjach olewa. Staje przed nią, blokuje jej miejsce, co już zdarzyło się kilka razy, na kajakach czy jak pół godziny zajmuje swoim szalikiem, a Kate za jego plecami nie może stanąc obok, bo nie robi jej miejsca, czy jak wychodzą z samolotu, ona w szpilkach, z dzieckiem na reku i podwiewaną kiecką, a on już na dole schodów, nawet się nie obejrzy.

  Za parę lat to bedzie takie małżeństwo, jak Elżbiety i Filipa, każdy będzie żył swoim życiem, spotykać sie będa przy okazji oficjalnych wydarzeń. Problem może mieć tylko Kate, bo ona nie ma swojego życia, ani zainteresowań, bo przez 10 lat zajmowała się wyłącznie uganianiem się za Williamem

 • Gość: Gość

  Oceniono 6 razy 6

  Ha, ha, ha.
  Karol wciąż obejmuje Camille i prowadzi ją pod rękę lub trzyma za rękę. A niedługo będzie królem i nikt nie mówi o "łamaniu protokołu". O reszcie członków BRK już nawet nie wspomnę.
  William ma chyba jakiś swój "własny protokół", na prywatny użytek.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX