Katarzyna Bosacka pierwszy raz pokazała się z mężem w telewizji. Widzieliście, że to taki przystojniak?

Katarzyna Bosacka i jej mąż Marcin Bosacki udzielili pierwszego wspólnego, rewizyjnego wywiadu. Opowiedzieli o swoim małżeństwie.
Zobacz wideo

Katarzyna Bosacka i Marcin Bosackim pojawili się w studiu "Dzień Dobry TVN", by opowiedzieć o swoim 22-letnim stażu małżeńskim. Co ciekawe, mimo że oboje są osobami medialnymi i pokazywali się wcześniej na ściankach, to nigdy wcześniej nie pojawili się razem w telewizji. 

Pokreślił to sam Marcin Bosacki, który po emisji programu napisał na swoim Twitterze: 

Choć każde z nas było w telewizji setki razy, to pierwszy raz byliśmy dziś z Kasią RAZEM. 

Katarzyna Bosacka i Marcin Bosaki o swoim małżeństwie

Podczas wywiadu w "DDTVN" (możecie go obejrzeć w górnej części artykułu) Katarzyna Bosacka zdecydowanie oddała głos mężowi, sama jedynie co nieco  dopowiadała lub w uroczy sposób poprawiała ukochanego. 

Bosacki opowiedział wiec, co napędza ich związek i sprawia, że są w szczęśliwym małżeństwie. Według niego tajemnica tkwi we wzajemnym szacunku i podziwie. 

Najważniejsze moim zdaniem jest to, że między nami jest pewien podziw do tego, co robimy. Ja bardzo wiele się nauczyłem z tych spraw kuchni, żywienia, zdrowego trybu życia od Kasi. Myślę, że ona też się ode mnie kilku rzeczy o polityce, zwłaszcza międzynarodowej, nauczyła - powiedział były ambasador. 

Później temat zszedł na randki. 

Mamy taki zwyczaj od lat 21, że w rocznicę, albo wokół rocznicy, (...) chodzimy na dobrą kolację i coś jeszcze: teatr, kino, koncert. Pół dnia nas nie ma z dziećmi wtedy- zdradził Bosacki. 

Mąż prezenterki więcej opowiedział też o wspomnianych już pociechach - Marysi, Zosi, Janku i Franku.

Mamy czwórkę dzieci i zawsze mamy jakieś małe dzieci (...). To jest błogosławieństwem (...) i mnie odmładza - zakończył. 

Bosaccy wyglądają na bardzo szczęśliwych i zakochanych w sobie. Oby tak dalej. 

AG