Chodakowska zamieniła dres na sukienkę. Co za kształty! Ale większe wrażenie robi jej gest. Oddała wysokie honorarium

Ewa Chodakowska została ambasadorką marki W.KRUK. Słynna trenerka wyznała, że swoje honorarium przekazała na rzecz kobiet, które są ofiarami przemocy domowej.
Zobacz wideo

Ewa Chodakowska to nowa ambasadorka marki W.KRUK i współautorka linii biżuterii o nazwie OHELO, która została stworzona z myślą o silnych kobietach. Gwiazda fitnessu na premierze kolekcji prezentowała się niezwykle elegancko i kobieco.

Ewa Chodakowska w seksownej małej czarnej

Trenerka na co dzień ubiera się na sportowo i bardzo często możemy zobaczyć ją w leginsach, koszulce i sportowych butach. Jednak na ważne okazje, Ewa zawsze zrzuca dres i zadaje szyku w dopasowanych kreacjach, które podkreślają jej smukłą sylwetkę. Na prezentacji swojej biżuterii pojawiła się w obcisłej sukience z długimi rękawami, ale za to z głębokim dekoltem. Natomiast dół małej czarnej sięgał za kolano, ale rozcięcie na udzie odsłaniało zgrabne nogi Chodakowskiej.

Fanki w komentarzach zachwycały się wyglądem Ewy:

Piękna i świadoma swojego ciała!
Boska!
Cudowna z Ciebie kobieta.
Klasa sama w sobie.
Inspiracja w każdym calu! Gratuluję!
Piękna Ty, piękne ujęcia, piękna kolekcja i piękny cel - pisały.

Ewa Chodakowska oddała pieniądze ofiarom przemocy

Trenerka w wywiadzie z Plejadą zdradziła, że całe honorarium, które otrzymała ze współpracy z biżuteryjną marką, przeznaczyła na cel charytatywny.

Ważnym aspektem tej współpracy jest ścisłe powiązanie tych działań z moimi działaniami charytatywnymi, bo ja faktycznie robię to dla kobiet i swoje honorarium przeznaczam na dom "Sowa". To jest dom, który skupia wokół siebie ofiary przemocy. One ukrywają się w tym domu przed swoimi oprawcami. Dom "Sowa" działa z ramienia Centrum Praw Kobiet - powiedziała Ewa Chodakowska.

Trzeba przyznać, że to naprawdę szczytny cel.

JP

Więcej o: