"Agent-Gwiazdy". Górniak opowiedziała o poronieniu. "Przypomniałam sobie traumy mojego życia". Fani poruszeni

"Agent-Gwiazdy" wystartował. Zgodnie z oczekiwaniami największe emocje w programie wzbudza Edyta Górniak. Po pierwszym odcinku fani są podzieleni. Jedni zachwycają się jej szczerością, drudzy krytykują nadmierną wrażliwość.

Fani programu "Agent-Gwiazdy" wreszcie doczekali się 4. edycji hitu TVN. Tym razem uczestnicy rywalizują na Wyspach Kanaryjskich. Niewątpliwie największym zaskoczeniem jest udział Edyty Górniak. Jak piosenkarka wypadła w pierwszym odcinku? Z całą pewnością pokazała nową twarz, pozbawioną gwiazdorskiej otoczki. Jedna rzecz pozostała niezmienna - ocean emocji. Fani od razu to wypunktowali.

Zobacz wideo

Edyta Górniak podzieliła fanów

Piosenkarka już w pierwszych minutach programu zastanawiała się nad zasadnością udziału w "Agencie". Bała się, że widzowie poznają ją z innej strony.

Nie biorę udziału w takich programach, więc znalazłam się w zupełnie innej dla mnie rzeczywistości - powiedziała Edyta Górniak.

Pierwszym sprawdzianem dla niej był skok z klifów. Wokalistka była nawet bliska zrezygnowania z zadania. Choć pozostali uczestnicy trzymali za nią kciuki, emocje na początku wzięły górę. Nie brakowało łez i poruszającej opowieści, w której Edyta opowiedziała m.in. o poronieniu.

Przypomniałam sobie wszystkie traumy mojego życia. Zagrożona ciąża, utrata ciąży, rozwód, moja mama tyle razy w szpitalu. Śmierć mojego taty nagła. Pokonałam już tyle, dlaczego miałabym bać się skoku? - zastanawiała się.

Część internautów skrytykowała zachowanie diwy, uważając, że jest zbyt emocjonalna i wylewna, a ten program to nie miejsce na takie zachowania.

Pojawiło się też wiele pozytywnych komentarzy pod adresem piosenkarki. Fani podkreślali, że jej zachowanie jest autentyczne.

W odróżnieniu od innych gwiazd niczego nie udaje. Edzia, trzymam za ciebie kciuki
Taki z niej człowiek mega wrażliwy i ma taką osobowość. Nikogo nie udaje. Taka jest po prostu zawsze i wszędzie. Czy to w tym programie, czy na Insta czy na scenie. Życzę jej żeby wygrała.

Oglądaliście pierwszy odcinek programu "Agent-Gwiazdy"? Jak oceniacie zachowanie Edyty Górniak?

AD