Ujawniono płeć dziecka Meghan Markle i księcia Harry'ego? Do sieci wyciekł film z baby shower księżnej

Meghan Markle i książę Harry spodziewają się dziewczynki? Do sieci trafiło nagranie z baby shower, a dodatki w różowym kolorze nie pozostawiają wątpliwości, że będzie to dziewczynka.

Odkąd pałac Kensington ogłosił, że Meghan Markle i książe Harry spodziewają się dziecka, cały świat nieprzerwanie spekuluje na temat tego, kiedy pociecha przyjdzie na świat, do kogo będzie podobna i, przede wszystkim, czy będzie to chłopiec czy dziewczynka.

Zobacz wideo

Meghan Markle urodzi dziewczynkę?

Wszystko wskazuje na to, że księżna rozpoczęła już przygotowania do powitania na świecie swojego potomka. W minionym tygodniu poleciała nawet do Nowego Jorku, aby wraz z przyjaciółkami zorganizować baby shower.

W dniu imprezy do hotelu przyjechały specjalne ciężarówki z dekoracjami. Szczególną uwagę zwróciły róże. Były w odcieniu delikatnego różu, co wskazywałoby na to, że urodzi się dziewczynka. 

To jednak nie wszystko. Do sieci wyciekło też nagranie z baby shower. Na filmie widzimy mnóstwo różowych dodatków. Teraz chyba już nikt nie ma wątpliwości, że książęca para spodziewa się dziewczynki.

Warto wspomnieć, że z takiego obrotu spraw z pewnością cieszy się książę Harry, który niegdyś przyznał, że marzy o córce.

Zastanawiające jest jednak to, jak nagranie trafiło do sieci. W końcu na imprezie obowiązywał całkowity zakaz robienia zdjęć i nagrywania filmów. Ktoś najwyraźniej zignorował rozkaz księżnej. Coś nam się wydaje, że Meghan mogły puścić nerwy...

KS

Więcej o: