Ujawniono płeć dziecka Meghan Markle i księcia Harry'ego? Do sieci wyciekł film z baby shower księżnej

Meghan Markle i książę Harry spodziewają się dziewczynki? Do sieci trafiło nagranie z baby shower, a dodatki w różowym kolorze nie pozostawiają wątpliwości, że będzie to dziewczynka.

Odkąd pałac Kensington ogłosił, że Meghan Markle i książe Harry spodziewają się dziecka, cały świat nieprzerwanie spekuluje na temat tego, kiedy pociecha przyjdzie na świat, do kogo będzie podobna i, przede wszystkim, czy będzie to chłopiec czy dziewczynka.

Meghan Markle urodzi dziewczynkę?

Wszystko wskazuje na to, że księżna rozpoczęła już przygotowania do powitania na świecie swojego potomka. W minionym tygodniu poleciała nawet do Nowego Jorku, aby wraz z przyjaciółkami zorganizować baby shower.

W dniu imprezy do hotelu przyjechały specjalne ciężarówki z dekoracjami. Szczególną uwagę zwróciły róże. Były w odcieniu delikatnego różu, co wskazywałoby na to, że urodzi się dziewczynka. 

To jednak nie wszystko. Do sieci wyciekło też nagranie z baby shower. Na filmie widzimy mnóstwo różowych dodatków. Teraz chyba już nikt nie ma wątpliwości, że książęca para spodziewa się dziewczynki.

Warto wspomnieć, że z takiego obrotu spraw z pewnością cieszy się książę Harry, który niegdyś przyznał, że marzy o córce.

Zastanawiające jest jednak to, jak nagranie trafiło do sieci. W końcu na imprezie obowiązywał całkowity zakaz robienia zdjęć i nagrywania filmów. Ktoś najwyraźniej zignorował rozkaz księżnej. Coś nam się wydaje, że Meghan mogły puścić nerwy...

KS

Więcej o:
Komentarze (22)
Meghan Markle urodzi dziewczynkę? Do sieci wyciekł film z jej baby shower
Zaloguj się
 • Gość: g

  Oceniono 19 razy 9

  ...a wy w kółko swoje!!!
  ".. poleciała nawet do Nowego Jorku, aby wraz z przyjaciółkami zorganizować baby shower."
  Ona nic nie organizowała!!! Baby shower organizują przyjaciele dla kobiety w ciąży.
  To Amal Clooney i Selena Williams zorganizowały imprezę dla ksieżnej Meghan, na którą dowieziono ją prywatnym samolotem Clooney'a.

  Fiilmik zapewne machnął jakiś pracownik hotelu i za kasę sprzedał go szmatławcom.

 • Gość: Marysia

  Oceniono 12 razy 6

  Nie można z góry założyć ze to dziewczynka... nabierze trochę świadomości i samo dziecko zdecyduje kim chce być!

 • yuraathor

  Oceniono 7 razy 5

  cały świat spekuluje nieprzerwanie.
  was to nieźle poj....ło

 • kabyl33

  Oceniono 6 razy 4

  Z czego wyciekł???

 • Gość: gosc

  Oceniono 16 razy 4

  A mnie się zdaje, ze to był pomysl Meg

 • Gość: Gość

  Oceniono 6 razy 2

  Ci co nie mają swojego życia ,żyją cudzym

 • floress

  Oceniono 6 razy 2

  Raczej pastelowo jest, a nie różowo. Jeśli nie mówią o płci, to nie zrobiliby dodatków w jednym kolorze, ujawniając tym samym czy będzie chłopiec czy dziewczynka. Za dużo osób bierze w tym udział i zawsze jest możliwość, że ktoś uchyli rąbka tajemnicy.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX