Justyna Żyła zaliczyła wpadkę i pokazała majtki. Ma jednak większy problem. "Nie radzi sobie w tańcu" [TYLKO U NAS]

Justyna Żyła zatańczyła z Tomaszem Barańskim na scenie podczas imprezy Polsatu i tym samym udowodniła, że nie jest najlepszą tancerką.

Justyna Żyła niewątpliwie nie ma szczęścia do ścianek. Jej debiut nie zaczął się dobrze - wybrała niedopasowaną kreację, która przypadkowo odsłoniła jej biustonosz. Podczas imprezy rozmówkowej Polsatu Żyła zaliczyła większą wpadkę i wszyscy zobaczyli jej majtki. Co gorsza okazuje się, że była żona skoczka nie ma talentu do tańca, co może być sporym problemem, gdy występuje się w "Tańcu z Gwiazdami".

Justyna Żyła nie radzi sobie z tańcem 

Justyna Żyła na ramówce Polsatu zaprezentowała fragment swojego układu choreograficznego przygotowanego z Tomaszem Barańskim. W pewnym momencie  oczom wszystkich ukazały się jej majtki. Nie to jednak było największym problemem celebrytki, ale raczej sam taniec. 

Według naszego informatora Żyła tańczyć nie potrafi i ostatnie tygodnie treningów niewiele w tym temacie pomogły. 

Justyna Żyła nie radzi sobie w tańcu najlepiej. Nie do końca ogarnia wszystkie kroki. Bardzo jednak się stara. Widać, że jest to dla niej ważne - relacjonuje dla nas jeden z gości polsatowskiej imprezy. 

O to, jak Żyła radzi sobie na parkiecie, zapytaliśmy też jej tanecznego partnera z "Tańca z Gwiazdami" - Tomasza Barańskiego. Mężczyzna dyplomatycznie wybrnął z całej sytuacji, zdradzając, że szkolenie celebrytki jest sporym wyzwaniem (cała rozmowa w wideo wyżej). 

Justyna jest dużym wyzwaniem, jeśli chodzi o taniec. Ona nigdy nie miała nic wspólnego z tańcem. Totalnie nic. Zero - przyznał. 

Jak Justyna Żyła tańczy, przekonamy się już w najbliższy piątek. To właśnie wtedy startuje nowa edycja "Tańca z Gwiazdami". Będziecie oglądać? My na pewno.

AG 

Więcej o:
Komentarze (73)
Justyna Żyła zaliczyła wpadkę i pokazała majtki. Ma jednak większy problem. "Nie radzi sobie w tańcu" [TYLKO U NAS]
Zaloguj się
 • pokon

  Oceniono 48 razy 26

  Przestańcie promować tę putanę. W kaźdej gazecie jej pełno. Nię dziwię się , źe pan Źyla pogonił to plugastwo.

 • Gość: Justyna

  Oceniono 24 razy 24

  Justyna wycofaj sie z tej TV
  Bo zrobia z Ciebie idiote
  i nieudacznika
  ...zyj sobie z dala od medjow
  ...bo nabawisz sie tylko depresji

  ..dobra rada ...

 • Gość: Gość

  Oceniono 23 razy 19

  Od początku pokazała na co ją stać.Media to podchwyciły i mają ludziska używanie.A jej się wydaje,że jest wielką celebrytką.

 • Gość: Mocarz

  Oceniono 13 razy 13

  Ona się do niczego nie nadaje tylko wyciągać rodzinne brudy dno kompletne

 • a.k.traper

  Oceniono 13 razy 13

  I znowu ktoś gaździnę wydydka a mówiłem by się od mediów trzymała z daleka, bo dopóki jest towarem do sprzedania to będa ja molestować na wszystkie sposoby a póxniej wyrząca do toy - toy jak ....

 • Gość: w

  Oceniono 12 razy 12

  ja piedzielę ale drewno

 • wwwpisde

  Oceniono 14 razy 12

  niech te majtki wystawi na aukcji i zrobi o tym blog

 • Gość: goguś

  Oceniono 11 razy 11

  Jak się nie ma talentu do czegoś to trzeba pracować nad tym dwa razy ciężej. Justynka dalej myśli, że nie musi w życiu nic robić i samo jej z nieba spadnie.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX