Gwiazda "Tańca z gwiazdami" zaskoczyła odważną kreacją. Odsłonięte piersi to nie wszystko. Jeszcze więcej dzieje się na dole

Dawno nie widzieliśmy Janji Lesar w tak seksownym wydaniu. Tancerka pozowała na prezentacji wiosennej ramówki Polsatu w prześwitującej kreacji.

Janja Lesar jest jedną z najpopularniejszych trenerek biorących udział w "Tańcu z gwiazdami". W poprzednich edycjach Słowence partnerowali między innymi Dawid Kwiatkowski czy Michał Koterski. W nadchodzącym sezonie 41-latka zatańczy z Sebastianem Stankiewiczem.

Zobacz wideo

Janja Lesar na prezentacji wiosennej ramówki Polsatu

Na prezentacji wiosennej ramówki Polsatu nie mogło zabraknąć uczestników "Tańca z gwiazdami", w tym Janji Lesar. Tego wieczoru większość celebrytek pozowała na ściance w dość nudnych stylizacjach, ale nie ona.

Tancerka postawiła na wyjątkowo odważną stylizację. Na czerwonym dywanie zaprezentowała się w czarnej kreacji z prześwitującym przodem. Efekt? Wszyscy mogli zobaczyć kawałek jej piersi, brzuch oraz zgrabne nogi.

Lesar zachwyciła i pomimo, że w takiej sukni nie trudno o wpadkę, to wydawała się być tym niewzruszona. Zamiast nerwowo sprawdzać, czy prześwitujący materiał nie odsłania zbyt wiele, z uśmiechem pozowała fotografom.

Co myślicie o takiej kreacji? Jeszcze seksowna czy już wulgarna?