Sylwia z "Gogglebox" pochwaliła się brzuchem po ponad 2 miesiącach od porodu. "Spuchłam jak bańka"

Sylwia Bomba niewiele ponad 2 miesiące temu została mamą. Gwiazda programu "Gogglebox" wróciła jednak już do formy sprzed ciąży. Teraz pochwaliła się, jak wygląda jej brzuch i opowiedziała o połogu. 
Zobacz wideo

Sylwia Bomba jest mamą małej Antosi. Celebrytka już jakiś czas temu pochwaliła się na Instagramie zdjęciem w dopasowanej sukience, pokazując w ten sposób, że wróciła do formy i schudła po ciąży.

Teraz Bomba zdecydowała się jednak na bardzo odważny krok. Pokazała, jak wyglądał jej brzuch zaraz po porodzie i jak prezentuje się teraz. Rożnica jest kolosalna. 

Dzisiaj chcę Wam opowiedzieć o czymś, o czym generalnie się nie mówi. Wiecie jaki czas dzieli te zdjęcia? Dzieli je tyle, ile ma Antosia czyli 2,5 miesiąca. Zdjęcie w białej bluzce to zdjęcie z dzisiaj, zdjęcie z brzuszkiem to zdjęcie z 15 grudnia czyli zaraz po wyjściu ze szpitala. Ciąże miałam wspaniałą, poród bardzo łaskawy, ale najcięższe przyszło później, mianowicie połóg - czytamy na jej Instagramie.
 

Sylwia Bomba o połogu 

Sylwia Bomba opowiedziała też, jak czuła się po porodzie, jak zmieniało się jej ciało. Nie ukrywała, że wszystko to i połóg było dla niej trudnym doświadczeniem.

Byłam przekonana, że gdy urodzę dziecko, to nagle wszystko od razu wróci do normy! Rzeczywistość mnie zaskoczyła: spuchłam jak bańka, a brzuch miałam prawie taki jaki, jak w 7 miesiącu ciąży i przyznam się bez ogródek, że było to dla mnie bardzo trudne - dodała. 

Celebrytka zakończyła jednak pozytywnym akcentem, dodając, że powrót do formy po ciąży to indywidualna sprawa każdej kobiety. 

Wiem, że każda z Nas jest inna i niektóre potrzebują więcej, a inne mniej czasu aby do siebie dojść, ale tym zdjęciem chcę Wam udowodnić, że będzie dobrze - napisała. 

Co o tym myślicie? 

AG 

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.