Telewizja Polska oceniła wygląd polskich reporterek na Oscarach. W "Wiadomościach" zachwycają się sukienkami swojej dziennikarki

TVP na Oscary 2019 wysłała swoją reporterkę, Zuzannę Falzmann. Jej zadaniem było zdawanie relacji z czerwonego dywanu. W "Wiadomościach" pojawił się materiał o tym, jak wyglądała.
Zobacz wideo

TVP podobnie jak inne czołowe stacje w kraju wydelegowała na Oscary swoją reporterkę. Z ramienia Telewizji Polskiej po czerwonych dywanach przechadzała się Zuzanna Falzmann, wyróżniająca się na tle innych dziennikarzy odważnymi kreacjami i bardzo mocnym makijażem.

ZOBACZ: Oscary 2019. Gwiazda TVP zwróciła na siebie uwagę na czerwonym dywanie. Postawiła na bardzo mocny makijaż i odważną kreację

W głównym wydaniu "Wiadomości" z 25 lutego wyemitowano materiał, którego treścią był zachwyt nad wyglądem dziennikarki TVP. Autorzy reportażu twierdzą, że Falzmann dzięki pięknym stylizacjom została zauważona na Oscarach.

Według Reutersa Zuzanna Falzmann to "cudowna kobieta na czerwonym dywanie". Zagraniczne media to naszą dziennikarkę wyłowiły z tłumu gwiazd i to ją wypytywano o zachwycające kreacje - podają "Wiadomości". 

Zachwytom nie było końca. Podobno Gwiazda TVP już osiągnęła wizerunkowy sukces za oceanem.

Zazwyczaj na świeczniku są aktorzy i reżyserzy. W końcu to święto kina. Dziennikarzom niezwykle trudno jest się przebić. Jej się udało.

Może zaskakiwać fakt, że w "Wiadomościach", które z zasady prezentują lub powinny prezentować najważniejsze informacje z kraju i świata, zdecydowano się pokazać materiał o sukienkach dziennikarki TVP.

Miała przepiękne dwie sukienki. Jedna w kolorze koralowym, druga szafirowa. Obie dopasowane i podkreślające sylwetkę.

Nie omieszkano wspomnieć również o tym, jak prezentowały się na czerwonym dywanie reporterki innych stacji, czyli Kinga Rusin z TVN-u i Magdalena Sakowska z Polsatu.

Na czerwonym dywanie pojawiły się też dziennikarki TVN i Polsatu, ale to gwiazda Telewizji Polskiej zachwyciła świat.

Cały materiał o Zuzannie Falzmann możecie zobaczyć TUTAJ.

Nie uważacie, że trochę za wcześnie na wielkie słowa o światowej karierze?

JP