Kolejna metamorfoza Renee Zellweger. Bardzo szczupła sylwetka i nowa twarz po zabiegach chirurgicznych

Renee Zellweger pojawiła się na imprezie Vanity Fair. Aktorka zaskoczyła bardzo szczupłą sylwetką i "nową twarzą". Nie da się nie zauważyć, że znów korzystała z medycyny estetycznej.
Zobacz wideo

Za nami emocjonująca gala rozdania Oscarów i impreza Vanity Fair, która od lat stanowi afterparty po legendarnej ceremonii. W wydarzeniu, jak co roku, wzięła udział cała plejada gwiazd. Nie zabrakło seksownej Jennifer Lopez i Kendall Jenner, która zaprezentowała się dość wulgarnej stylizacji. 

Ale teraz nie o nich. Skupmy się na Renee Zellweger, która zjawiła się na imprezie i, tradycyjnie już, trudno było ją rozpoznać. 

Renee Zellweger na imprezie Vanity Fair

Aktorka zaskoczyła nową sylwetką. Wprawdzie Renee już dawno temu udowodniła, że dodatkowe kilogramy, które kojarzymy z filmów o Bridget Jones, to przeszłość, jednak obecnie Zellweger prezentuje się jeszcze szczuplej. 

To jednak nie wszystko. Największą uwagę przykuwa twarz aktorki. Gwiazda niewątpliwie jest fanką medycy estetycznej i przyzwyczaiła nas do tego, że jej wygląd zmienia się w zastraszającym tempie.

Na imprezie Vanity Fair twarz Renee wyglądała na bardzo wygładzoną. Dodatkowo gwiazda zdawała się mieć problem z mimiką, co spowodowało, że wyglądała dość sztucznie. Zresztą, zobaczcie sami:

Renee Zellweger na imprezie Vanity Fair ZOBACZ ZDJĘCIA >>>>>

Co sądzicie o nowej wersji Renee? Prezentuje się lepiej niż kiedyś?

Renee ZellwegerRenee Zellweger screen youtube

KS

Więcej o:
Copyright © Agora SA