Oscary 2019. Mahershala Ali - najlepszy aktor drugoplanowy - triumfuje! Na czerwony dywan przyszedł w... czapce

Oscary 2019 rozdane. Najlepszy aktor drugoplanowy to w tym roku Mahershala Ali. Aktor na czerwony dywan i po statuetkę przyszedł w czapce. Takiej jesienno-zimowej.

Mahershala Ali to najlepszy aktor drugoplanowy tego roku. Odebrał swojego drugiego Oscara za rolę w filmie "Green Book". Na czerwony dywan wybrał dość nietypową kreację.

Oscary 2019. Mahershala Ali na czerwonym dywanie

Mahershala Ali włożył tradycyjny, czarny smoking, ale "podkręcił" go zupełnie nieoczywistymi dodatkami. Zamiast zwykłej muszki, którą wybrali pozostali mężczyźni na czerwonym dywanie, Mahershala Ali na rozdanie Oscarów zdecydował się na chiński kołnierzyk.

Ale to nie wszystko. Był to chyba pierwszy raz w historii Oscarów, kiedy na czerwonym dywanie pojawiła się charakterystyczna czapeczka zimowa (nazywana beanie). Jak informują portale zajmujące się modą młodych ludzi, beanie hut powinna mieć w swojej szafie każda szanująca się stylistka i blogerka modowa. Jak widać, Mahershala Ali dołączył do tego zacnego grona.

Mahershala Ali z drugim Oscarem

Mahershala Ali urodził się w 1974 roku i otrzymał właśnie swojego drugiego Oscara za najlepszą rolę drugoplanową. Co ciekawe, dopiero w ostatnich latach zaczął na serio pojawiać się w wysokobudżetowych produkcjach. Rok temu otrzymał pierwszego Oscara za drugoplanową rolę w "Moonlight". Pierwszy raz zdarzyło się, żeby ten sam aktor otrzymał rok po roku Oscara w tej samej kategorii.

Zobacz wideo