Oscary 2019. Mahershala Ali - najlepszy aktor drugoplanowy - triumfuje! Na czerwony dywan przyszedł w... czapce

Oscary 2019 rozdane. Najlepszy aktor drugoplanowy to w tym roku Mahershala Ali. Aktor na czerwony dywan i po statuetkę przyszedł w czapce. Takiej jesienno-zimowej.

Mahershala Ali to najlepszy aktor drugoplanowy tego roku. Odebrał swojego drugiego Oscara za rolę w filmie "Green Book". Na czerwony dywan wybrał dość nietypową kreację.

Oscary 2019. Mahershala Ali na czerwonym dywanie

Mahershala Ali włożył tradycyjny, czarny smoking, ale "podkręcił" go zupełnie nieoczywistymi dodatkami. Zamiast zwykłej muszki, którą wybrali pozostali mężczyźni na czerwonym dywanie, Mahershala Ali na rozdanie Oscarów zdecydował się na chiński kołnierzyk.

Ale to nie wszystko. Był to chyba pierwszy raz w historii Oscarów, kiedy na czerwonym dywanie pojawiła się charakterystyczna czapeczka zimowa (nazywana beanie). Jak informują portale zajmujące się modą młodych ludzi, beanie hut powinna mieć w swojej szafie każda szanująca się stylistka i blogerka modowa. Jak widać, Mahershala Ali dołączył do tego zacnego grona.

Mahershala Ali z drugim Oscarem

Mahershala Ali urodził się w 1974 roku i otrzymał właśnie swojego drugiego Oscara za najlepszą rolę drugoplanową. Co ciekawe, dopiero w ostatnich latach zaczął na serio pojawiać się w wysokobudżetowych produkcjach. Rok temu otrzymał pierwszego Oscara za drugoplanową rolę w "Moonlight". Pierwszy raz zdarzyło się, żeby ten sam aktor otrzymał rok po roku Oscara w tej samej kategorii.

Zobacz wideo
Więcej o:
Komentarze (8)
Oscary 2019. Mahershala Ali - najlepszy aktor drugoplanowy - triumfuje! Na czerwony dywan przyszedł w... czapce
Zaloguj się
 • neyaneyaneya

  Oceniono 4 razy 2

  Co za cep tam to pisze? To nie jest beanie, ale jinnah. Tradycyjne nakrycie z Afganistanu, ale stało się popularne w Afryce i USA w l. 60-tych XX w. Czapka była w oryginale robiona z karakułów (taką nosił m.in. Breżniew), ale teraz robi się ją również z innych materiałów (mam nadzieję, że tak było w przypadku nakrycia głowy Mahershali Alego). Właśnie taką czapkę Afrykanie zestawiali z zachodnim garniturem, więc nie ma tu nic szokującego. Ali prawdopodobnie chciał nawiązać do tradycji i był to ukłon w stronę jego pochodzenia.

 • Gość: rrr

  Oceniono 4 razy 2

  wygląda jak wieśniak

 • Gość: Aga

  Oceniono 1 raz 1

  Przecież w tamtym roku statuetkę za rolę drugoplanową dostał Sam Rockwell (wręczał z Francis oscara collman jak tradycja karze) Moonlight było dwa lata temu.

 • Gość: Evi

  0

  Co za dno ten portal, nigdy tu nie wchodzę,ale szulalam informacji o mahershala ali i dowiedzialam się że rok po roku na dodatek jamo pierwszy raz w historii dostal oscara. Moi mili bezmozgowce- moonlight byl dwa lata temu. Pozdrawiam redakcję de, bili.

 • Gość: gościówa

  0

  W pełni zasłużona nagroda, co za talent! Ogląda się go i słucha z przyjemnością :)

 • Gość: Ok

  0

  Nie pierwszy... Tom Hanks wcześniej

 • Gość: Polski afro Eskimos

  Oceniono 4 razy 0

  Afroamerykanin, afropolak afrofrancóz, afrorosjanin, afafroniemiec- znak szczególny :czapka na głowie dziwne że koloru czarnego to chyba na galę bo przeważnie noszą czerwone!!

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX