Oscary 2019. Meghan Markle nie była na gali, ale Serena Williams w przemowie ukryła gorzką refleksję o księżnej

Oscary 2019 odbyły się bez skandali, pomyłek czy kontrowersyjnych przemówień. Jednak zagraniczne media rozpisują się na temat występu Sereny Williams. Jej prosta wydawałoby się przemowa miała ukryte przesłanie i to adresowane nie do byle kogo, bo Meghan Markle.

Serena Williams pojawiła się na scenie podczas 91. ceremonii wręczenia Oscarów, by przedstawić produkcje nominowane do nagrody "najlepszy film".

Zobacz wideo

Tenisistka, która jest też jedną z najlepszych przyjaciółek Meghan Markle, w swoim wystąpieniu przywołała film "Narodziny gwiazdy". Wydawać by się mogło, że Williams mówiła o głównej bohaterce filmu, ale tak naprawdę, to w ten sposób ukryła przesłanie na temat księżnej Sussex. 

Kiedy jesteśmy młodzi, wszyscy marzymy o tym, co możemy osiągnąć w życiu. Spełnienie marzeń jest łatwe, ale to zrealizowanie ich jest trudne, niezależnie od tego, czy marzymy o zostaniu aktorem, tenisistą czy piosenkarzem, jak Ali w "Narodzinach gwiazdy"- zaczęła Williams. 
W filmie oczami bohaterki widzimy jej wzloty i upadki w podróży do gwiazdorstwa. Mamy tu pośpiech sławy, presję sukcesu i ból serca, który przychodzi z poświęcenia miłości dla kariery lub... kariery dla miłości - przyznała wzruszona. 

Meghan Markle jeszcze niedawno sama miała szansę stać się jedną z najbardziej rozchwytywanych gwiazd Hollywood. Zrezygnowała jednak z kariery w show-biznesie na rzecz małżeństwa z księciem Harrym. Tym samym zniknęła z mediów społecznościowych i przestała bywać na czerwonych dywanach, o czym od zawsze marzyła. 

AG 

Więcej o:
Komentarze (25)
Oscary 2019. Meghan Markle nie była na gali, ale Serena Williams w przemowie ukryła gorzką refleksję o księżnej
Zaloguj się
 • Gość: Maja

  Oceniono 85 razy 51

  Drogi Plotku, Meghan grała drugoplanowa rolę w serialu kreconym w Kanadzie, nie jest też już najmłodsza, o raczej średniej urodzie i braku talentu nie wspominając. JAKIM więc sposobem ona miała szansa stać się jedna z najbardziej rozchwytywanych gwiazd Hollywood? Bez Harry'ego to ona mogła sobie Hollywood jedynie pozwiedzać

 • agak23

  Oceniono 26 razy 22

  Może i miała z 15 lar temu - tak jak wszyscy. Ale nie wyszło - tak jak większości.

 • ar2205

  Oceniono 52 razy 20

  Wielką gwiazdą??? Mając na koncie jedynie drugoplanową rolę w podrzędnym serialiku, w tym wieku???? Żarty?

 • Gość: Łukasz

  Oceniono 18 razy 18

  zacznijmy od jednego: wszyscy- poza lauretami, mówią to, co im organizatorzy napiszą :) zwłaszcza ci, którzy przedstawiaja nominacje:D

 • Gość: Wiki

  Oceniono 27 razy 5

  Dlaczego teraz WsZyscy jej „znajomi „ tak jej bronią , współczują jej ? Przecież ona doskonale zdawała sobie sprawę z czego rezygnuje i ze będzie pod odstrzałem decydując się na ślub z Harrym . Teraz znajomi robią z niej ofiarę , i mówią o jej poświeceniu . A co ona poświęciła ? Nikt jej nie zmusił do małżeństwa

 • Gość: Phi

  Oceniono 35 razy 5

  No to teraz niech płaczą na tą nieszczęsną Meg. Jest dorosła i wiedziała na co się pisze. Wkurza mnie takie użalanie się. Jest w światłach kamer tak jak chciała.

 • Gość: gość

  Oceniono 24 razy 2

  Jaką karierę poświęciła dla miłości ta mierna drugoplanowa aktoreczka? Lewackie media próbują z tej wyrachowanej ,taniej aktoreczki zrobić niemal drugą Teresę z Kalkuty! Żygu! Żygu!

 • Gość: Wol

  Oceniono 1 raz 1

  Teraz to codziennie jest na czerwonym dywanie i nikt jeje nie dorowna

 • Gość: Hej

  Oceniono 14 razy 0

  Normalnie się popłakałam nad niedolą Megan.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX